Стоматологія
Друк на футболках і чашках

На першому місці – захист прав дітей

На першому місці – захист прав дітей

Захист житлових прав дітей – одне із важливих питань у діяльності служби у справах дітей райдержадміністрації. Роль служби у справах дітей з даного питання визначена Сімейним, Житловим, Цивільним кодексами України, Законами України «Про охорону дитинства», «Про основи соціального захисту бездомних громадян і безпритульних дітей», постановою Кабінету Міністрів України «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов'язаної із захистом прав дитини», «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування». Відповідно до цих законодавчих актів на службу справах дітей покладені функції здійснення контролю за дотриманням батьками та особами, які їх замінюють, житлових прав і охоронюваних законом інтересів дітей.

З цього приводу сьогодні, 18 жовтня, відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дітей при райдержадміністрації. Засідання пройшло під керівництвом заступника голови райдержадміністрації, заступника голови комісії Володимира Левченка.

На комісії обговорювались питання щодо захисту житлових і майнових прав та інтересів дітей, зокрема про: надання дозволу на вчинення правочину – укласти договір дарування будинку за умови, що малолітня дитина 2014 року народження не втратить права користуватись цим житлом; надання дозволу на укладення договору оренди земельної ділянки, яка розташована на території Білогородської сільської ради, від імені малолітньої дитини 2011 року народження, ¼ частина якої належить їй на праві власності; надання дозволу на поділ спадкового майна після смерті, на оформлення земельної ділянки площею 2,73 га, яка розташована на території Клубівської сільської ради, на оформлення майнового паю на користь дитини 2007 року народження.

Усі питання детально вивчені та досліджені працівниками служби у справах дітей райдержадміністрації, обговорені присутніми членами комісії та запрошеними, у ході чого було з'ясовано усі факти та обставини по кожному окремому питанню.

За результатами засідання комісії будуть прийняті компетентні та виважені рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей.

Крім того присутніми було затверджено щорічний звіт про стан виховання, утримання та розвиту двох дітей 1999 та 2004 років народження в прийомній сім´ї, які проживають в с.Тернавка, а також перегляд та затвердження індивідуальних планів дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей райдержадміністрації.


За матеріалами служби у справах дітей райдержадміністрації

73
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.