Стоматологія
Друк на футболках і чашках

На колегії підсумовували проведену роботу у відповідних сферах

На колегії підсумовували проведену роботу у відповідних сферах

Сьогодні, 26 липня, під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Павла Ковальчуа відбулося засідання колегії райдержадміністрації.

На даному засіданні підводились підсумки роботи за перше півріччя поточного року по ряду важливих у життєзабезпеченні району питань. Розглядаючи кожне питання, головуючий та члени колегії робили детальний аналіз з відповідними зауваженнями та пропозиціями щодо покращення роботи.

Розпочалася колегія із виступу начальника відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури районної державної адміністраціїВіктора Клімчука, котрий проаналізував соціально-економічний розвиток Ізяславщини у відповідних сферах за звітний період. У своїй доповіді він відзначив досягнення та позитивні напрацювання, а також повідомив і про негативні тенденції, які мають місце у деяких галузях району. Підсумовуючи питання, Віктор Петрович зауважив, що робота районної державної адміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади в районі, органів місцевого самоврядування спрямовувалася на вжиття необхідних заходів щодо забезпечення комплексного розвитку району, підвищення соціальної захищеності населення та збереження стабільної суспільно-політичної ситуації.

Наступне не менш важливе питання стосувалось заходів щодо зниження захворюваності на туберкульоз серед населення Ізяславського району. Із ним виступили головний лікар Ізяславського району Олександр Агапій та головний лікар КНП «Ізяславський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сергій Літвінчук. У своїх інформаціях вони зазначили, що епідемія туберкульозу сьогодні — проблема всесвітня, ні одна країна в світі, якою б вона не була багатою, не може бути спокій­ною за стан здоров'я свого населення. У тих же країнах, які від­носяться до слаборозвинутих, або до тих, що розвиваються, туберку­льоз ставить населення під реальну загрозу вимирання, якщо світова спільнота не прийматиме негайних заходів до боротьби з цією інфекційною хворобою. Саме тому Всесвітня Організація Охо­рони Здоров'я у 1993 році оголосила епідемію туберкульозу у світі. Епідемічна ситуація по туберкульозу в районі за 6 місяців поточного року є відносно стабільною. Показники по захворюваності в районі в межах обласних показників, але бацилярний, деструктивний туберкульоз, рецидиви та смертність є вдвічі вищими. Виступаючі проаналізувалирезультати проведеної роботи медичних закладів району у цьому напрямку та озвучили передбачені в подальшому дієві заходи щодо зниження захворюваності на туберкульоз серед населення Ізяславського району.

Питання стану організації роботи із зверненнями громадян в районній державній адміністрації у першому півріччі 2018 рокуоформлено протокольним рішенням.

Останнє питання порядку денного засідання — підсумки роботи виконавчого комітету Тернавської сільської ради щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади було перенесено на наступне засідання колегії.

За результатами обговорення порушених на колегії питань, з врахуванням зауважень та пропозицій, були прийняті відповідні рішення.


За матеріалами сектору організаційно-

кадрової роботи апарату райдержадміністрації

94
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.