Стоматологія
Друк на футболках і чашках

На Хмельниччині вперше пересадили серце

На Хмельниччині вперше пересадили серце

Цієї неділі, 23 січня, у КНП «Хмельницький обласний серцево-судинний центр» вперше відбулась трансплантація серця. Про це повідомляють у пресслужбі Центру.

Пацієнт, якому пересадили серце, був у “листі очікування” та проходив лікування у Центрі. Він отримав можливість на пересадку після того, як дані померлого донора внесли до Єдиної державної інформаційної системи трансплантації органів та тканин, та внаслідок автоматичного співставлення пари “донор-реципієнт” їх показники співпали. Серце доставили літаком до Хмельницького з Івано-Франківська.

– Ми вдячні всім колегам, які брали участь в такій важливій для нас події, – говорить директор КНП «Хмельницький обласний серцево-судинний центр» Андрій Кланца. – Це ще один крок на шляху розвитку трансплантології в Україні. Трансплантація серця в Хмельницькому стала можливою не лише завдяки високому професіоналізму лікарів і злагодженій та координованій роботі всіх служб, але і родині донора, яка, розуміючи важливість донорства, надала згоду на вилучення анатомічних матеріалів.

Довідка:

КНП «Хмельницький обласний серцево-судинний центр» входить до Пілотного проєкту з трансплантації, має відповідну ліцензію. У закладі працює трансплант-координатор. Усі, хто потребує трансплантації, можуть звернутись за консультацією, пройти відповідне обстеження, записатись до, так званого, «листа очікування», отримати якісну високоспеціалізовану медичну допомогу.

285
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.