Стоматологія
Друк на футболках і чашках

На Хмельниччині в останню путь провели прикордонника Вадима Березенського

На Хмельниччині в останню путь провели прикордонника Вадима Березенського

Сьогодні на Хмельниччині у місті Ізяслав відбулося поховання прикордонника Вадима Березенського, який помер 17 листопада від травм, отриманих під час виконання завдань з охорони державного кордону на Закарпатті.

Віддати шану офіцеру-прикордоннику разом з близькими та рідними прибули Голова Державної прикордонної служби України генерал-полковник Петро Цигикал, керівництво Західного регіонального управління, Національної академії Державної прикордонної служби України ім… Б.Хмельницького, Мукачівського і Чопського загонів Державної прикордонної служби України, перший заступник голови Ізяславської районної державної адміністрації Павло Ковальчук, Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук, численні жителі міста Ізяслав. Також провести прикордонника в останню путь приїхали численні друзі та колеги, з якими офіцер разом проходив службу.

Під час поховання Голова Держприкордонслужби Петро Цигикал висловив слова співчуття рідним Вадима Березенського та відмітив, що офіцер був справжнім взірцем сумлінного виконання свого обов'язку, мужнім воїном та вірним сином своєї Батьківщини.

«Війна триває не тільки на сході нашої країни, а й на заході, і, на жаль, забирає найкращих. Вадим Березенський не ховався за спини інших, а виконував свій обов'язок до кінця. Він не побоявся бандитів, жадібність та нажива яких коштувала йому життя та залишила батьків без сина, а двох дітей — маленьку доньку та сина, сиротами. Назавжди Вадим залишиться для нас прикладом безмежної відданості своїй землі і народу, якому він з гідністю служив до останнього свого подиху. Вічна пам'ять і слава Герою!», — сказав він.

Усі присутні на скорботному заході, схиливши голови, вшанували світлу пам'ять Вадима Миколайовича хвилиною мовчання та висловили слова глибокого співчуття й скорботи рідним і близьким прикордонника.

Курсанти академії з відданням військових почестей та військовим салютом провели прощальну церемонію.

Вічна пам'ять Вадиму Березенському — справжньому сину свого народу!

ФОТОЗВІТ


Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

181
RSS
Гость
22:49
Вічна пам'ять Герою!!! Співчуваю родині…
Гость
22:50
Сподіваюся, злочинця знайдуть
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.