Стоматологія
Друк на футболках і чашках

На Хмельниччині циркулюють декілька штамів коронавірусної інфекції

На Хмельниччині циркулюють декілька штамів коронавірусної інфекції

Це підтвердила референт-лабораторія Всесвітньої організації охорони здоров’я.

На Хмельниччині циркулюють декілька штамів коронавірусної інфекції, зокрема, такі, що походять з Італії та Іспанії. Про це зазначив учора, 20 січня під час брифінгу в Хмельницькій облдержадміністрації керівник обласного оперативного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації Юрій Корева.

«З початку пандемії, за ініціативи Міністерства охорони здоров’я, наш Хмельницький лабораторний центр чотири рази відбирав певну кількість тестів до референс-лабораторії Всесвітньої організації охорони здоров’я (до Великої Британії), яка вивчає походження штамів вірусу та те, як вони мігрують. Загалом, з області було відправлено 12 таких зразків. За однією з вимог, ці зразки відбиралися від інфікованих з тяжким перебігом захворювання. І за висновками ВООЗ, для Хмельниччини, за цими дослідженими зразками, є більш властивими ті штами, які характерні для Італії та Іспанії», — каже Юрій Корева.

Він також додає, що Всесвітня організація охорони здоров’я робить такі дослідження, аби зібрати дані для міжнародних інституцій в галузі охорони здоров’я. Вони вивчають хворобу, порівнюють перебіги захворюваності та визначають їх симптоматику.

Додамо, що наразі, за інформацією пресслужби Хмельницької ОДА, станом на 21 січня, в області зареєстровано 42 тисячі 801 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. За останню добу виявлено 202 нових випадки захворювання.

Сайт "Є"

148
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.