Стоматологія
Друк на футболках і чашках

На Хмельниччині сильний вітер повалив дерева

На Хмельниччині сильний вітер повалив дерева

За ніч зафіксовано 25 випадків падіння дерев на території області.

На Хмельниччині спостерігається різке погіршення погодних умов, що супроводжувається сильними поривами вітру та дощем. Через негоду рятувальники Хмельниччини у цілодобовому режимі ліквідовують наслідки буревію.

«В ніч з 23 на 24 лютого, внаслідок несприятливих метеорологічних умов зафіксовано 25 випадків падіння дерев на території області. Загалом до ліквідації негоди було залучено 9 одиниць техніки та 41 рятувальник», — повідомили у секторі зв'язків із засобами масової інформації та роботи з громадськістю Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області.

Окрім цього, за минулу добу бійці ДСНС двічі надавали допомогу працівникам «швидкої», автомобілі яких через несприятливі погодні умови застрягли у багнюці.

Також надзвичайники залучалися до демонтажу аварійної конструкції балкону в Шепетівці, який було пошкоджено сильним вітром.

Сильний буревій спричинив на території Хмельниччини значні ушкодження електромережЧерез негоду, рятувальники Хмельниччини у цілодобовому режимі ліквідовують наслідки буревію.

Сильний буревій спричинив на території Хмельниччини значні ушкодження електромереж.

Через негоду, рятувальники Хмельниччини у цілодобовому режимі ліквідовують наслідки буревію.

Сильний буревій спричинив на території Хмельниччини значні ушкодження електромереж. Про це повідомляє відділ зв'язків з громадськістю АТ «Хмельницькобленерго».

«У ніч з 23 на 24 лютого внаслідок аварійного спрацювання автоматики станом на 10 годину 24 лютого знеструмлено 227 населених пунктів області. Найбільше — у Старокостянтинівському (25), Волочиському (20), Теофіпольському (20), Білогірському, Городоцькому (15), Красилівському (15), Новоушицькому районах (15). Загалом в області залишаються знеструмленими 111 повітряних ліній 10 кВ, 909 трансформаторних підстанцій», — йдеться у повідомленні.

Додають, що аварійно-ремонтні бригади АТ «Хмельницькобленерго» докладають максимальних зусиль, аби якнайшвидше ліквідувати наслідки стихії в усіх потерпілих населених пунктах краю. Наразі у відновлювальних роботах задіяно 99 бригад (407 працівників, 138 одиниць техніки).

Джерело: Портал "Є"

99
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.