Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​На Хмельниччині стартував риболовний сезон

​На Хмельниччині стартував риболовний сезон

Норма вилову риби – 3 кілограми за добу

Заборони зняли сьогодні, 10 червня.

Закінчилися обмеження, пов’язані з весняно-літньою забороною на лов водних біоресурсів. Як повідомляє рибоохоронний патруль,10 червня стартував сезон риболовлі майже на всіх водоймах Хмельниччини.

«Виняток становлять протоки, гирла, стариці, меліоративні канали, розливи водойм, які тимчасово заповнються водою під час весняної повені. На цих частинах водних об'єктів нерестова заборона триватиме до 29 червня включно», — додають у повідомленні.

Однак, як додають у пресслужбі Хмельницького рибоохоронного патруля, рибалки-любителі повинні дотримуватися Правил любительського і спортивного рибальства.

« Зокрема, не застосовувати при вилові вибухових і отруйних речовин, електроструму, колючих знарядь лову, вогнепальної та пневматичної зброї, промислових та інших знарядь лову, виготовлених із сітконастевих чи інших матеріалів усіх видів», — додають рибоохоронці.

У цей літній період на водоймах загального користування дозволяється вилов риби громадянам з берега та з човна вудками усіх видів, із загальною кількістю гачків не більше п’яти та спінінгом з блешнею. Норма вилову риби – 3 кілограми за добу.

Також жителям області нагадують, у водоймах області заборонений вилов раків до 30 червня включно. Щодо підводного полювання, то воно дозволяється гарпунними рушницями (без застосування аквалангів) та при наявності посвідчення підводного мисливця.

Джерело: Портал "Є"

255
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.