Стоматологія
Друк на футболках і чашках

На Хмельниччині розпочали вакцинацію дітей від Covid-19

На Хмельниччині розпочали вакцинацію дітей від Covid-19

З 13 жовтня в Україні рекомендували щепити від ковіду дітей 12-17 років, які не належать до групи ризику тяжкого перебігу коронавірусу. Зокрема, цю рекомендацію доповнили умовою усіх обов’язкових щеплень. Також рекомендовано щеплювати вакциною Comirnaty від Pfizer/ BioNTech та за тією ж схемою, що і для дорослих, – дві дози по 0,3 мл з інтервалом у 21–28 діб. При цьому, дітей віком до 16 років щеплюватимуть лише за обов’язкової згоди батьків.

Зокрема, у Хмельницькому щеплення від Covid-19 отримали 228 дітей, з них 106 дітей – по дві дози вакцини.

МОЗ дозволяє вакцинувати дітей тільки Pfizer, тому щепити їх можна тільки там, де ця вакцина доступна. Спочатку потрібно дізнатися чи є вона у пункті щеплень й тільки тоді звертатися, – зазначив Борис Ткач, начальник управління охорони здоров’я Хмельницької міської ради.

Зі слів директорки Хмельницького міського центру первинної медико-санітарної допомоги Тетяни Лісової, діти, які попередньо отримали щеплення, переносили вакцинацію добре. Єдине, що в них спостерігали, – це підвищення температури до 38-39 градусів впродовж 2-3 днів. Але це є нормою. Також діти відчували біль у руці.

Зазначимо, що за даними Хмельницької облдержадміністрації станом на 2 листопада 2021 року на Хмельниччині з початку пандемії зареєстрували 6 056 випадків Covid-19 у неповнолітніх. На амбулаторному та стаціонарному лікуванні перебуває 1 278 дітей.

Хмельниччина Північ

340
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.