Стоматологія
Друк на футболках і чашках

На Хмельниччині першими вакцинують майже п'ять тисяч осіб: хто вони

На Хмельниччині першими вакцинують майже п'ять тисяч осіб: хто вони

Щеплення не буде обов’язковим.

Нещодавно Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що всередині лютого Україна отримає першу партію вакцин проти коронавірусу. Однак точної дати початку вакцинації ні в крані, ні на теренах області не називають. Як повідомила заступниця директора Департаменту охорони здоров'я Хмельницької обласної державної адміністрації Тетяна Косовська, наразі на Хмельниччині створюють 26 мобільних бригад, які будуть проводити щеплення населення у п’ять етапів.

«На першому етапі підлягають щепленню всі працівники мобільних бригад, а їх налічується 155, але дали згоду на вакцинацію 78. Також вакцинувати можуть 6 742 медиків закладів охорони здоров'я, де надають стаціонарну допомогу хворим на COVID-19, однак дали згоду 2 653 з них. Серед 70 працівників лабораторій, які роблять дослідження на COVID-19, дали згоду лиш 22. З 776 працівників екстреної медичної допомоги хочуть вакцинуватись 147», — зазначила Тетяна Косовська.

За її словами, на першому етапі вакцинувати мають також осіб, які перебувають у спеціалізованих закладах системи соціального захисту. Їх є 1 906, однак дали згоду 1335. А серед 1 539 працівників спеціалізованих закладів системи соціального захисту погодились на вакцинацію 691.

Таким чином, серед 11 198 мешканців Хмельниччині, які підпадають під перший етап вакцинації, дали згоду на її проведення 4 926 осіб. На другому етапі можуть ввести вакцину 67 435 особам в області, однак згодилися лише 16 119 осіб.

«Вакцинація є добровільною і буде здійснена тільки за згодою громадянина. Наразі ніхто не передбачає обов’язкові щеплення для осіб, які працюють будь-якій сфері», — додала Тетяна Косовська.

Сайт "Є"

148
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.