Стоматологія
Друк на футболках і чашках

На Хмельниччині оформили 21 угоду з купівлі-продажу землі

На Хмельниччині оформили 21 угоду з купівлі-продажу землі

665 угод купівлі-продажу землі оформили в Україні в цілому від старту земельного ринку. Такою є цифра станом на 14 липня. Як передають у Міністерстві аграрної політики та продовольства України:

3534 нотаріуси подали заяви для отримання доступу до Державного земельного кадастру, із них 3319 – погоджено, 173 – у черзі на розгляд, 450 – відмовлено.

Найбільше угод уже уклали на Київщині, Полтавщині та сусідній Вінничині. Жителі Хмельницької області продали-придбали 21 ділянку.

1 липня в Україні зняли мораторій на продаж землі. Раніше можна було продавати лише свою підбудинкову, або прибудинкову земельну ділянку (ділянки, площа яких не перевищує 2 га). На найбільший же земельний актив українців – пайові землі, діяв мораторій.

За попередньою оцінкою експертів: максимальна ціна на землю прямо корелюється з найвищими врожаями в 2020 році в таких областях: Вінницька, Івано-Франківська, Львівська, Полтавська, Сумська, Тернопільська, Хмельницька, Чернівецька, Чернігівська. В цих областях врожайність перевищувала 5 т/ га, а ціна 1 га сягатиме 2 – 2,5 тис. дол. США.

Хмельниччина Північ

162
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.