Стоматологія
Друк на футболках і чашках

На Ізяславщинівшанували учасників бойових дій на території інших держав

На Ізяславщинівшанували учасників бойових дій на території інших держав

На Ізяславщинівшанували учасників бойових дій на території інших держав

Двадцять вісім року тому, а саме 15 лютого 1989 року, останній радянський солдат перетнув афгансько-радянський кордон біля містечка Термез. Відтоді ця дата увійшла в новітню історію як День пам'яті воїнів-інтернаціоналістів, аз 2004 року як День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Неоголошена війна тривала майже 10 років та вимагала великих матеріальних і людських жертв, під час якої тисячі наших співвітчизників загинули у боях і померли від ран, контузій, травм і хвороб, пропали безвісти.

Кожен, хто побував в Афганістані, виніс з тієї війни свої спогади, свій біль і життєвий досвід. Зі скорботою і гордістю згадуємо загиблих, що залишилися навіки в бойовому строю.

Ця дата дає можливість кожному з нас відкрито поглянути на нашу історію, дати їй об´єктивну оцінку і зрозуміти, що головним героєм афганської війни був простий солдат, для якого військовий обов´язок був справжнім подвигом. Цей солдат проявляв високі людські якості — особисту мужність, професіоналізм, милосердя і гуманізм.

Тому в цей знаменний день в храмах Ізяславщини проведено панахиду за загиблими та померлими воїнами-афганцями.

З нагоди відзначення 28-ї річниці виведення військ з Афганістану сьогодні, 15 лютого, в приміщенні Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка» відбулись тематичні заходи, в яких взяли участь воїни-афганці, родичі загиблих воїнів, учнівська молодь, представники громадських організацій району та громадськість міста. Привітати воїнів-інтернаціоналістів також завітали керівництво району та міста.

Урочиста частина розпочалась із вшанування пам´яті тих, кому довелося воювати у чужих країнах.

Із вітальним словом виступили голова райдержадміністрації Борис Яцков, голова районної ради Сергій Шлегель та голова Ізяславської районної спілки ветеранів Афганістану Василь Тележинський. У своїх виступах вони привітали присутніх із 28-ю річницею виведення військ з Афганістану, а також щиро подякуваливетеранам за звершені подвиги й нинішню активну державницьку позицію та висловили шану тим, хто зробив свій внесок у перемогу Революції Гідності і сьогодні боронить суверенітет України на Донбасі.

Користуючись нагодою, виступаючі урочисто вручили під бурні оплески присутніх відзнаку для бійця Мельничука Петра — медаль «25 років виводу військ з Афганістану». Як зауважив Василь Тележинський, раніше не було нагоди вручити цю нагороду у зв´язку із тим, що боєць був в зоні антитерористичних операцій, захищаючи Україну від загарбників.

Також виступив голова благодійної організації «Фонд Заславщини» Володимир Зуєв, котрий вручив для бійців-афганців Василя Тележинського та Юрія Манишева подяки за значну волонтерську роботу.

У рамках заходів аматори сцени району провели святковий концерт, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ій річниці виводу радянських військ з Афганістану.

Біля меморіалу воїнам-афганцям керівником Ізяславської районної спілки ветеранів Афганістану вручено відзнаки для активістів-побратимів. Після цього до підніжжя пам´ятника Олегу Онищуку та пам´ятних знаків землякам Ізяславського району, які загинули в Афганістані, відбулось покладання корзин та квітів.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

92
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.