Стоматологія
Друк на футболках і чашках

На Ізяславщині затримано фуру з Львівським сміттям. (+відео)

На Ізяславщині затримано фуру з Львівським сміттям. (+відео)

На Ізяславщині затримано фуру з Львівським сміттям.

Сьогодні близько 2:00 години ночі 7 серпня, зусилями Ізяславських поліцейських затримали автомобіль DAF, водій якого може бути причетний до злочину проти навколишнього середовища. Частину сміття він вивантажив на в'їзді в Ізяславський район біля «Журавля» де і попався на гарячому. Інша частина непотребу залишилась в причіпі. Затриманий автомобіль знаходиться біля приміщення поліції.

У свою чергу водій даного транспортного засобу, відмовляється пояснювати деталі.
Більш детальнішу інформацію повідомимо згодом.

Ізяславські правоохоронці затримали вантажівку із львівським сміттям

За останній час на території ряду населених пунктів Хмельницької області було зафіксовано ряд випадків несанкціонованого вивантаження невстановленими сміттєвозами львівського сміття та непотребу за сотні кілометрів від міста Лева й без відповідних документів.

Днями на території поблизу міста Ізяслав також було виявлено купи сміття із документами (чеками, старими накладними із магазинів), що свідчать про їх львівське «походження». Так було виявлено сміття на території колишнього аеродрому, на дорозіпоблизу міського полігону твердих побутових відходів. У ніч із 6 на 7 серпня патрульною машиною Ізяславського районного відділення Славутського відділу Головного управління Національної поліціїУкраїни в Хмельницькій області близької 03 години було виявлено факт вивантаження вантажним автомобілем DAF,із вантажним причіпом BPW, із польським реєстраційним номером, сміття у зоні відпочинку «Біля журавля» на межі Шепетівського та Ізяславського районів, на території Білівської сільської ради Ізяславського району. Водія автомобіля та сам транспортний засіб було затримано і доставлено до Ізяславського відділення. Серед сміття, виявленого під час скидання в районі зони відпочинку «Біля журавля», виявлено товаро-транспортні накладні із пунктом призначення «ЛЬВІВ», залишки пакування відправлень мережі «Нова пошта» із зазначенням адреси та телефонів, записки із переліком львівських адрес, тощо.

Під час зустрічі із представниками місцевих засобів масової інформації водій транспортного засобу та як було заявлено поставник фірми відмовились від спілкування із традиційним формулюванням «Без коментарів». На запитання: «Яка мета вашого перебування на Ізяславщині та в Ізяславі?», вони зазначили, що перебувають із метою ознайомлення із краєм. Отже, в багатобарвному туристичному бізнесі з'явився ще один напрямок «СМІТТЄВИЙ!».

Голова районної державної адміністрації Борис Яцков заявив, що розслідування даного випадку перебуватиме під його особистим контролем і буде доведено до логічного завершення. Керівником району 7 серпня поточного року було проведено оперативну нараду за участю Ізяславського міського голови Валентини Корнійчук, Білівського сільського голови Миколи Чорного, керівників комунальних служб міста та представників сектору житлово-комунального господарства районної державної адміністрації, на якій було обговорено даний факт та визначено першочергові роботи щодо усунення забруднення територій сміттям. Дані види робіт вирішено провести у стислі терміни, з метою недопущення поширення викинутого сміття та забруднення оточуючого середовища.

Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук заявила, що Ізяславською міською радою за даним фактом готується лист Львівському міському голові Андрію Садовому та до виконавчого органу Асоціації міст України, який очолює Київський міський голова Віталій Кличко.

Проблеми з вивезенням сміття у Львові розпочалися понад рік тому. Наприкінці травня минулого року сталися пожежа й зсув на Грибовицькому сміттєзвалищі, згодом полігон закрили. В Нацполіції вже зафіксували чимало випадків незаконного скидання сміття в різних областях України. Серед відходів були чеки, зошити й залишки поштових відправлень, які засвідчили – сміття саме зі Львова. Організовано вивозити їх почали за рішенням урядової комісії.

До речі, пан Садовий публічно відмежувався від аналогічного «вояжу» львівських відходів до інших областей України. Мовляв, сміття з львівськими чеками — це витівки політичних опонентів, які штучно розпалюють конфлікт.

ФОТО- ТА ВІДЕОЗВІТИ

Сектор інформаційної діяльності та комунікаційз

громадськістю апарату райдержадміністрації

1077
RSS
Гость
10:31
Геть Худоба знахабніла! Зас… рають смердюхами всю Україну, зате у себе у Львові білі і пухнасті — політикани х… ві!!!
Гость
10:31
До родного города твари добрались…
Гость
12:53
Зловили одну машину, а скільки не зловили?
Гость
18:03
+- 3 які відомі, біля журавля 1 купа і на колишньому авіадромі 2
Гость
12:54
Не доїхав до карєру біля озера.
Гость
13:21
Якщо відпустять просто так значить в місті побудується ще один супермаркет чи аптека
Гость
14:39
Порізати всі шини нехай в покришки влітає! Да і лобове розтрощити, після такого ремонту, більше возити не будуть.
Гость
17:55
цікаво, а хто ж позбирає той львівський непотріб??? може хай би той хто згрузив і зібрав, а потім з почестями супроводити на Львів??!!! чи тепер так усе й залишиться???

Гость
17:58
СУКИ!!!
Гость
17:40
Скільки вже можна з цим сміттям..!!!
Навіщо те бидло та його сюди везе?
А ще називають Львів культурна столиця)
Культурне бидло та і не більше
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.