Стоматологія
Друк на футболках і чашках

На Ізяславщині вшановано пам'ять жертв політичних репресій

На Ізяславщині вшановано пам'ять жертв політичних репресій

На Ізяславщині вшановано пам'ять жертв політичних репресій

Щороку у третю неділю травня в Україні відзначається День пам'яті жертв політичних репресій — щорічний національний пам'ятний день в Україні, день глибокої скорботи і туги за мільйонами обірваних життів наших земляків.

За даними Українського інституту національної пам'яті державний терор та репресивні заходи за політичною ознакою в Україні тривали з 1918 до середини 1980-х років. Найжорстокішою репресивна політика була протягом початку 1930-1953 рр., коли керівництво нею здійснював безпосередньо Й.Сталін.

Сталінська верхівка боялася й ненавиділа кожен народ. Та найбільший страх вона відчувала перед Україною. Знищенню підлягав кожен підозрюваний у найтяжчому зі злочинів – любові до України.

У наш час знову запанували репресії на окупованих українських територіях проти тих, хто вважає Україну своєю Вітчизною. Український народ ціною життя тисяч патріотів знову змушений відстоювати шанс на своє мирне майбутнє, і тому солідарний з усіма народами, які постраждали від тоталітарних режимів, зокрема, кремлівського.

З нагоди День пам'яті жертв політичних репресій біля меморіалу жертвам голодоморів та політичних репресій м.Ізяслав зібралися небайдужі люди для того, щоб вшанувати пам'ять жертв репресій, згадати тих, хто постраждав та загинув унаслідок злочинних дій жорстокого тоталітарного режиму.

Заступник голови райдержадміністрації Володимир Левченко та голова районної ради Сергій Шлегель у своїх виступах зазначили, що відновлення правди про політичні репресії і гідне вшанування їхніх жертв – це не просто символ. Це – головна ознака того, що наша душа жива, що наше життя не знищене, що наш народ перемагає і зло, і смерть. Драматичні події, які пережив і переживає сьогодні український народ, у черговий раз доводять, що насильство і тоталітаризм ніколи не приносили добра. У пам'ять про всіх невинно загиблих жертв репресій нам тепер треба жити так, щоб смерть мільйонів наших людей була виправдана щасливою долею нинішніх і майбутніх українців. «Єдине наше бажання сьогодні – жити в єдиній і вільній Україні», – підкреслили посадовці.

У знак шани усім, хто постраждав від політичних репресій, учасники заходу поклали квіти та вінки до меморіальної стели.

Ті страшні репресійні трагедії, які спіткали український народ, назавжди залишиться в пам'яті нащадків, у серцях усіх поколінь.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

80
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.