Стоматологія
Друк на футболках і чашках

НА ІЗЯСЛАВЩИНІ ВШАНОВАНО ПАМ'ЯТЬ ПОЛЕГЛИХ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

НА ІЗЯСЛАВЩИНІ ВШАНОВАНО ПАМ'ЯТЬ ПОЛЕГЛИХ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

Вже традиційно, 14 жовтня у день відзначення двох пов'язаних між собою свят — Покрову Пресвятої Богородиці і День українського козацтва українці відзначають День захисника України — свято сміливості, мужності та героїзму. Ці знаменні для нашого народу дати нерозривно пов'язані між собою, символізують зв'язок поколінь та увібрали в себе багаті й славні козацькі традиції, уособлюють мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі упродовж всієї багатовікової української історії, а тому особливо шануються в Україні.

З цієї нагоди, 12 жовтня на Ізяславщині відбувся Ритуал Пам'яті з покладанням квітів до могил загиблих захисників України різних історичних періодів. Кожен Захисник української нації – це взірець сили духу, героїзму, самовіданного служіння в ім'я рідної Вітчизни.

На знак глибокої вдячності та поваги від імені громадськості Ізяславського району учасники делегації вклонилися полеглим борцям, яківідвоювали мир і свободу у далеких 1940-их роках та століття тому. Цього дня квіти пам'яті також лягли до могил героїв сучасної історії, які загинули за незалежність і цілісність України під час антитерористичної операції.

Учасники заходу вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання та поклали квіти до могил воїнів.

Надзвичайно важко стояти біля захоронень відважних земляків. Ми завжди пам'ятатимемо тих, хто загинув за Україну, за наше мирне щасливе життя. І віримо в те, що з такими патріотами наша країна буде вільною і мирною державою. Вічна пам'ять загиблим нашим героям!

ФОТОКОЛАЖ


Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

91
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.