Стоматологія
Друк на футболках і чашках

На Ізяславщині вручено відзнаку рідним героя АТО

На Ізяславщині вручено відзнаку рідним героя АТО

На Ізяславщині вручено відзнаку рідним героя АТО

14 вересня перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Ковальчук, т.в.о.Ізяславського районного військового комісара Юрій Мізерний, М'якотівський сільський голова Сергій Залєвський відвідали в селі М'якоти батьків загиблого в ході проведення Антитерористичної операції на сході України Володимира Чепелюка.

Від імені командира 80 окремої десантно-штурмової бригади полковника А.Т.Ковальчука вручили Людмилі та Миколі Чепелюкам відзнаку«Командира 80 ОДШБр», якою їх син Володимир Миколайович Чепелюк удостоєний відповідно до наказу командира частини № 303 від 4 березня 23016 року посмертно.

П.Ковальчук, Ю.Мізерний, С.Залєвськийвисловили щирі співчуття родині загиблого Володимира Чепелюка. Вони також щиро подякували Людмилі Романівні та Миколі Івановичу за виховання справжнього патріота України, щирого українця їх сина Володимира. Вони запевнили, що всі жителі району та М'якотівської громади завжди пам'ятатимуть усіх тих, хто поклав своє життя за свободу, незалежність та територіальну цілісність України.

Довідково

Чепелюк Володимир Миколайович (14.05.1992 – 03.07.2014), народився та зростав в селі М'якоти, сержант з матеріального забезпечення аеромобільної роти 80-ї окремої аеромобільної бригади, після закінчення 9-ти класів М'якотівської ЗОШ І-ІІІ ступенів вступив на навчаннядо Острозького обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою. Закінчив заклад у 2009 році. В 2011 році призваний на строкову військову службу, по її закінченніперейшов служити за контрактом. Будучи на посаді сержанта, старшини роти, виконував свої обов'язки на відмінно. З перших днів АТО був на передовій. Рухаючись на БТРі, його молоде життя обірвав вибух гранати, випущеної з РПГ терористом, який перебував на даху будинку.

Похований в селі М'якоти. В школі, у якій він навчався, у 2015 році відкрито меморіальну дошкуВ.Черпелюку та О.Мамлаю. Указом Президента України від 8 серпня 2014 року№ 640/2014нагороджений орденом «За мужність» (посмертно).

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

95
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.