Стоматологія
Друк на футболках і чашках

На Ізяславщині вночі зловили рибалку-браконьєра

На Ізяславщині вночі зловили рибалку-браконьєра

10 квітня під час нічного відпрацювання території водойм Ізяславського району інспектори відділу поліцейської діяльності №2 Шепетівського РУП виявили чоловіка, який ловив рибу сіткою на ставку. Порушником рибальства виявився місцевий житель.

На жаль, заборона вилову риби з початком нересту 1 квітня не може зупинити всіх рибалок. Саме зараз риба активно розмножується, тому на законному рівні встановлені заборони і правила вилову в цей період. Раніше ми вже писали про те, де і як на Шепетівщині можна ловити рибу з 1 квітня

Проте в селі Михнів нічний рибалка вирішив знехтувати законною забороною. 35-річний зловмисник до приїзду поліції встиг виловити 71 карася та плотву. Користувався чоловік двома сітками, що є забороненим не тільки у нерест, але і в інші періоди року.

Загальна сума збитків, завданих рибному господарству, наразі встановлюється. У незаконного рибалки правоохоронці вилучили знаряддя лову та незаконно виловлену рибу.

Рибу не вдалося врятувати, тому правоохоронці передали її до Будинку Милосердя для інвалідів у с. Ліщани, що на Ізяславщині.

На порушника складено адміністративний протокол за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства), санкція якої передбачає штраф від двох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

«Хмельниччина Північ»

216
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.