Стоматологія
Друк на футболках і чашках

На Ізяславщині відзначили Міжнародний день захисту дітей

На Ізяславщині відзначили Міжнародний день захисту дітей

На Ізяславщині відзначили Міжнародний день захисту дітей ФОТО

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей — прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань.

З цієї нагоди 1 червня у Ізяславському районному будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка» відбувся святковий захід «Країна дружня до дитини» за участю дітей, які відпочивають в таборах з денним перебуванням дітей (Ізяславська ЗОШ І-ІІІ ст.№ 1, Ізяславський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, ліцей» ім.О.Кушнірука, Ізяславський НВК «ЗОШ ІІ-ІІІ ст. № 5 ім.О.Онищука, гімназія», Ізяславска ЗОШ І-ІІ ст. № 4 ім. В.Кобернюка) та вихованців Будинку творчості.

Від імені голови районної державної адміністрації, депутата обласної ради Бориса Яцоква та голови районної ради Сергія Шлегеля дітей із святом та початком літніх канікул привітав завідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації Віктор Кучерук, які побажали дітям міцного здоров`я, успіхів, радісного та змістовного відпочинку. «У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших обов'язків дорослих. Закликаємо усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України», — наголосив у своєму вітальному слові В.Кучерук.
Вихованці Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка» підготували велику святкову концертну програму, у якій виступили вихованці та творчі колективи закладу із своїми найкращими творчими здобутками.


На майданчику перед Будинком творчості дітей та юнацтва відбувся конкурс дитячого малюнку на асфальті «Я малюю світ». Кожен юний художник отримав подарунок від служби у справах дітей районної державної адміністрації.
Учасники святкових заходів отримали багато позитивних вражень від перегляду концертної програми, від спілкування із друзями та однолітками.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

102
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.