Стоматологія
Друк на футболках і чашках

На Ізяславщині відзначили Міжнародний день захисту дітей

На Ізяславщині відзначили  Міжнародний день захисту дітей

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей — прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань.

Напередодні цієї події, 31 травня, в Ізяславському районному будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка» відбувся святковий захід «Країна дружня до дитини» за участю дітей, які відпочивають в таборах з денним перебуванням дітей та вихованців Будинку творчості.

Із найкращими побажаннями завітали на свято перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Ковальчук, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Ростислав Конончук та начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Раїса Ткаченко. Вітаючи дітей із початком літніх канікул, посадовці побажали їм міцного здоров`я, успіхів, радісного та змістовного відпочинку. Також Павло Ковальчук передав найщиріші вітання із Міжнародним днем захисту дітей від голови районної державної адміністрації Бориса Яцкова та голови районної ради Сергія Шлегеля. «У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним із найголовніших обов'язків дорослих. Закликаємо усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть гідними людьми й неодмінно стануть гордістю України», — наголосив у своєму вітальному слові Павло Ковальчук.

Вихованці Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка» підготували велику святкову концертну програму, у якій виступили вихованці та творчі колективи закладу із своїми найкращимитворчими здобутками. Зокрема у святковій програмі виступили: хореографічний колектив «Престиж» (керівник Людмила Онищук), хор Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка» (керівник Анастасі Бухонко), вихованці театрального гуртка «Дзеркало+» (керівник Світлана Захарчук), юні гумористи Андрій Поварчук, Роман Дорошенко, Катерина Суліма, вихованці вокального гуртка.

На майданчику перед Будинком творчості дітей та юнацтва відбувся конкурс дитячого малюнку на асфальті «Я малюю світ». Кожен юний художник отримавподарунок від організаторів свята.

Учасники святкових заходів отримали багато позитивних вражень відперегляду концертної програми, від спілкування із друзями та однолітками.

ФОТОЗВІТ


Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

91
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.