Стоматологія
Друк на футболках і чашках

На Ізяславщині відзначили Міжнародний День волонтера та День Збройних Сил України

На Ізяславщині відзначили Міжнародний День волонтера та День Збройних Сил України

З нагоди відзначення Міжнародного Дня волонтера та Дня Збройних Сил України 05 грудня в Ізяславському районному будинку культури відбулися урочисті заходи за участю керівництва району та міста, делегацій трудових колективів установ, підприємств та організацій, учнівської молоді, жителів міста Ізяслав.

Військовослужбовців Збройних Сил України, учасників АТО та ООС, учасників волонтерського руху району, ветеранів військової службиіз Міжнародним днем волонтерів та Днем Збройних Сил України привітали: голова районної державної адміністрації Борис Яцков, заступник голови районної ради Михайло Борисюк, Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук, голова благодійної організації «Фонд Заславщини» Володимир Зуєв, голова ГО «Рада ветеранів 8 бригади спеціального призначення» Василь Тележинський, завідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Віктор Кучерук.

Звертаючись до присутніх в залі, голова районної державної адміністрації Борис Яцков зазначив: «За плечима військових Збройних Сил України славні традиції предків, великі звитяги козацтва та наших батьків і дідів, які здобували перемогу над нацизмом. Історія Української держави і її Збройних Сил свідчить про те, що вони з честю виконують їх. Сьогодні всі українці як ніколи єдині з армією, а рівень довіри до неї — найвищий. Українські військові на сході України стримують агресію Росії, завдяки реформуванню та модернізації українського війська. Потужна українська армія — це кращі гарантії, ніж будь-який Будапештський меморандум. Сьогодні наші хлопці, кращі із кращих, на жаль, гинуть на сході країни. Ми пишаємося ними і будемо робити все, щоб передавати від покоління до покоління пам'ять про всіх загиблих і про подвиги всіх наших захисників. Сила та міць української держави — у єдності армії та народу, тому прийміть найщиріші вітання до Вашого професійного свята і й надалі своєю важливою справою нагадуйте всьому світові про те, що Україна у надійних руках».

Також Борис Олександрович наголосив, що сьогодні не можна говорити про нашу армію не згадуючи волонтерів, за допомогою яких кожен усвідомив, що для нас є українська армія, ми по-новому відучили, що значать для нас захисники Вітчизни. У зв'язку з війною на Сході країни слово «волонтер» активно увійшло в наше життя. Волонтери відігравали та відіграють важливу роль у підтримці та забезпечені наших бійців усім необхідним. Ви робите величну роботу не зважаючи на особисте життя, на свій вільний час та не рахуючи власні сили і кошти.

Також до учасників святкового заходу звернулись заступник голови районної ради Михайло Борисюк, Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук, голова благодійної організації «Фонд Заславщини» Володимир Зуєв, голова ГО «Рада ветеранів 8 бригади спеціального призначення» Василь Тележинський, завідувач сектору інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації Віктор Кучерук. Ними було висловлено подяку волонтерам за невичерпну жагу приносити користь суспільству, за чуйність і незламну віру у свій народ. Адже вони, як і наші бійці – Герої. Бо дуже часто, ризикуючи власним життям, волонтери доставляють допомогу захисникам на передову. Бійці АТО та волонтери – саме ці люди є яскравими сторінками новітньої історії нашої Батьківщини.

Також від імені керівництва районної державної адміністрації, районної ради, Ізяславської міської ради, благодійної організації «Фонд Заславщини», ГО «Рада ветеранів 8 бригади спеціального призначення», районної ради Організації ветеранів України було вручено подяки активістам волонтерського руху Ізяславщини.

Також присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять усіх, хто загинув за свободу, незалежність та територіальну цілісність України.

Святкову атмосферу свята забезпечили аматори сцени району – колектив народного аматорського хору ім. Георгія Кірпи Клубівського сільського будинку культури (керівник Антоніна Лукаревська) та колектив хореографічного колективу «Престиж» із Нового Села (керівник Людмила Онищук) Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка».

ФОТОКОЛАЖ


Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

73
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.