Стоматологія
Друк на футболках і чашках

На Ізяславщині відзначили Міжнародний день миру

На Ізяславщині відзначили Міжнародний день миру

Міжнаро́дний де́нь ми́ру (На офіційних мовах ООН: англ. International Day of Peace, араб. اليوم العالمي للسلا‎م,‎‎ ісп. Día Internacional de la Paz, кит. 国际和平日, рос. Международный день мира, фр. Journée internationale de la paix) встановлений резолюцією Генеральною Асамблеєю ООН від 30 листопада 1982 року і відзначається в 3-й вівторок вересня. Генеральна Асамблея в резолюції 55/282 від 7 вересня 2001 року ухвалила, що починаючи з 2002 року Міжнародний день миру буде щорічно відзначатися 21 вересня.

Асамблея заявила, що День Миру буде відзначатися як день глобального припинення вогню і відмовлення від насильства, запропонувавши всім державам і народам дотримувати припинення воєнних дій протягом цього дня.

Генеральна Асамблея ООН закликала всіх держав-членів ООН, регіональні і неурядові організації й окремих людей відповідним чином відзначати День, у тому числі шляхом освіти й інформування громадськості, і співпрацювати з Організацією Об'єднаних Націй.

У рамках Міжнародного дня миру 21 вересня в закладах освіти Ізяславського району було проведено різноманітні інформаційно-просвітницькі заходи.

Так, в Ізяславській ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 навчальний процес розпочався Лінійкою миру, котру було відкрито урочистим виконанням Державного Гімну України. Усі присутні – педагогічні працівники, учні закладу – вшанували хвилиною мовчання пам'ять усіх борців за свободу, незалежність та територіальну цілісність України в різні історичні періоди.

Далі учні закладу продемонстрували патріотичний танцювальний флешмоб та випустили в небо символи миру – білих голубів.

Не залишились осторонь і вихованці закладів дошкільної освіти Ізяславщини. Для вихованців Ізяславського ясла-садка № 1 «Струмочок» працівниками Ізяславської центральної районної бібліотеки на майданчику біля Ізяславського районного будинку культури було проведено тематичних захід «Ми за мир!».Під час його проведення вихованці садочка продемонстрували свою творчість під час конкурсу малюнків на асфальті. Можливо дитячі малюнки не були дуже досконалими, проте їх автори вклали у них всі свої творчі задуми та мрії про мир і злагоду в родинах, державі та в усьому світі.

У День миру в Ізяславському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей» ім.О.Кушнірука шкільне життя було також не менш насиченим та захопливим – кожна перерва, кожен захід, кожен урок – були присвячені темі миру та злагоди. Для молодших школярів було проведено флешмоб, для учнів середніх класів – веселу та захопливу руханку «Мир і єдність Україні!».Великий інтерес викликала виставка дитячих виробів «Символи миру». Також кращі футболісти закладу боротимуться за футбольний Кубок МИРУ.

Для України святкування Для миру актуальне як ніколи. Тому фактично в усіх закладах освіти Ізяславського району відбулись різноманітні заходи: лінійки, свята, бесіди, конкурси малюнків, флешмоби, тематичні акції, виготовляли паперових голубів миру та інше. Метою усіх заходів стало бажання миру, злагоди і взаєморозуміння.


За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

85
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.