Стоматологія
Друк на футболках і чашках

На Ізяславщині відзначили Міжнародний день миру

На Ізяславщині відзначили Міжнародний день миру

Міжнаро́дний де́нь ми́ру встановлений резолюцією Генеральною Асамблеєю ООН від 30 листопада 1982 року і відзначається в 3-й вівторок вересня. Генеральна Асамблея в резолюції 55/282 від 7 вересня 2001 року ухвалила, що починаючи з 2002 року Міжнародний день миру буде щорічно відзначатися 21 вересня.


Асамблея заявила, що День Миру буде відзначатися як день глобального припинення вогню і відмовлення від насильства, запропонувавши всім державам і народам дотримувати припинення воєнних дій протягом цього дня.

Генеральна Асамблея закликала всіх держав-членів ООН, регіональні і неурядові організації й окремих людей відповідним чином відзначати День, у тому числі шляхом освіти й інформування громадськості, і співпрацювати з Організацією Об'єднаних Націй.

У центральних установах Організації Об'єднаних Націй цей День щорічно розпочинається спеціальною церемонією біля Дзвону миру. Дзвін Миру встановлений у західній частині саду, у дворі комплексу на газоні перед будівлею Секретаріату. Зазвичай о 10 год. 00 хв. за місцевим часом (14 год. 00 хв. по Гринвічу), Генеральний секретар Організації Об'єднаних Націй, перш ніж ударити у дзвін, виступає із спеціальним зверненням і закликає народи всього світу задуматися на мить над значенням миру для всіх людей. Після хвилини мовчання Голова Ради Безпеки також виступає із заявою від імені членів Ради.

У 1986 році в цей день з ініціативи філософа-миротворця Шрі Чінмоя вперше пройшла символічна Хода Миру.

Тепер щороку в Міжнародний День Миру ООН люди більш ніж у 100 містах в усьому світі беруть участь у Ході, висловлюючи безумовну підтримку Організації Об'єднаних Націй у її роботі, спрямованої на мир у всьому світі.

Учасники Ходи несуть прапори Організації Об'єднаних Націй чи своїх країн. Вони бачать у цьому можливість для людей усіх національностей, культур і ідеологій сконцентруватися на якостях людського духу, що формують основу для встановлення міцного миру.

Хода Миру — це можливість для людей усіх національностей, культур та ідеологій виразити готовність об'єднати зусилля для встановлення міцного миру. У 2004 році Хода Миру пройшла в 110 містах 25 країн на 5 континентах.

У рамках відзначення Дня миру на Ізяславщині було проведено ряд тематичних заходів.

21 вересня група дітей Ізяславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 пройшла символічною ходою миру вулицями міста та завітала до керівництва районної державної адміністрації, районної ради, Ізяславської міської ради, районного центру зайнятості, Ізяславського відділу Шепетівської місцевої прокуратури, відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка» та інших. Під час зустрічей із керівниками установ та організацій діти висловили своє прагнення жити у мирному та заможному суспільстві. На згадку про зустріч та з нагоди Дня миру діти вручили керівникам вищезазначених закладів виготовлені власноруч символи миру – ГОЛУБІВ.

Спілкуючись із юними відвідувачами, голова районної державної адміністрації, депутат обласної ради Борис Яцков сказав: «Хоч Україна і бореться зараз за мир, Президент України Петро Порошенко робить все, щоб об'єднати світову спільноту і зупинити пролиття крові. Ми зобов'язані це зробити. Бо ми воюємо не для того, щоб знищити ворога. Ми боремося, щоб захистити мир. Сьогодні ми не просто захищаємо кордони своєї держави. На Донбасі проліг східноєвропейський кордон демократії і свободи, який теж захищає Україна ціною людських життів. Наші хлопці сьогодні захищають не тільки свою землю, але й демократичні права та свободу незалежної Польщі, країн Прибалтики, Румунії та Угорщини, а за ними і всього Західного світу».

ФОТОЗВІТ

Крім того рада учнівського самоврядування «Шкільна держава» Ізяславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 1 привітала перед початком уроків кожного учня й педагога закладу та вручила виготовлений із паперу в техніці орігамі «Голуб миру». Як прагнення дітей жити в мирі та злагоді дітьми цього навчального закладу було випущено білих голубів.

Особливо зворушливим було відвідування учнями Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Ізяславського ясла-садка №1 «Струмочок». Школярі поспілкувались із дошкільниками, вручили їм пам'ятні подарунки, у відповідь вихованці дошкільного закладу виконали пісню про мир та Україну. Найбільше захоплення у малечі викликало випускання спільно із школярами символів миру білих голубів.

ФОТОЗВІТ та відеоматеріали

З нагоди Дня миру в Ізяславському НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 ім.О.Онищука, гімназія» відбулась виставка квіткових композицій «Ми за мир!». Із виставкою ознайомились заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко та керівник апарату районної державної адміністрації Ольга Манзюк

ФОТОЗВІТ

Школярі Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, ліцей» ім.О.Кушнірука влаштували стріт-арт з дитячого малюнку на асфальті «Розмалюємо світ у кольори веселки». Також у цей день у закладі відбулась святкова тематична лінійка. У ній взяв участь Ізяславський районний військовий комісар Сергій Царук.

ФОТОЗВІТ

В Ізяславській ЗОШ І-ІІ ст. № 4 ім.В.Кобернюка на великій перерві було організовано флеш-моб «З Україною в серці».

ФОТОЗВІТ

Також протягом дня 21 вересня в інших закладах освіти району також відбулись тематичні заходи.

98
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.