Стоматологія
Друк на футболках і чашках

На Ізяславщині відзначили День українського добровольця

На Ізяславщині відзначили День українського добровольця

На Ізяславщині відзначили День українського добровольця

Сучасна новітня історія Української державизапроваджує нові свята. З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, підвищенню суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості постановою Верховної Ради України від 17 січня 2017 року №1822-VIII в Україні встановлено День українського добровольця, який відзначається щорічно 14 березня.

З нагоди цієї події в приміщенні Ізяславської дитячої школи мистецтв14 березня відбувся тематичний захід. На нього завітали: перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Ковальчук, заступник голови райдержадміністрації Володимир Левченко, голова районної ради Сергій Шлегель, заступник Ізяславського міського голови Любов Калитюк, воїни-добровольці, члени їх сімей, жителі міста Ізяслав, учнівська молодь.

Перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Ковальчук передав колишнім добровольцям, членам їх сімейщирі вітання з нагоди Дня українського добровольця від голови районної державної адміністрації Бориса Яцкова. Також Павло Павловичзазначив, що це свято людей, які свідомо, за покликом власного серця, стали на захист своєї Батьківщини і захищають рідну землю від загарбника. «День українського добровольцястане однією з основ, на якій будуть зростати і гартуватися нові покоління вільних українців. Це день навіки закарбував героїзм новітніх українських лицарів», — наголосив Павло Ковальчук.

Павло Ковальчук, Сергій Шлегель та Любов Калитюк за активну громадянську позицію, мужність, патріотизм та особистий внесок у справу захистунезалежності та територіальної цілісності України в ході проведення антитерористичної операції та з нагоди Дня українського добровольця вручили Подяки районної державної адміністрації, районної ради, міської ради добровольцям-ізяславчанам Володимиру Спеціальному, Ігорю Олійнику, Володимиру Сорокіну, Миколі Анпілогову, Ігорю Білоусу, Володимиру Кізіменку. Також за внесок у справу зміцнення обороноздатності України було вручено подяки групі будівельників та спеціалістів Ізяславського району, які добровільно брали участь у спорудженні системи укріплень на сході України.

Від імені добровольців до присутніх на святковому заході звернувся Володимир Кізіменко. Також до учасників святкового заходу звернулись: учасник АТО Григорій Решетнік, депутат Хмельницької обласної ради, генеральний директор ФГ «Агро-інвест» Петро Павлюк, Ізяславський районний військовий комісар Сергій Царук, благочинний храмів Ізяславського округу Хмельницької єпархії Української Православної Церкви Київський патріархат митрофорний протоієрей о.Володимир Ковальчук.

Від імені громадської організації«Ізяславська районна спілка воїнів-учасників АТО» її керівник Володимир Павлюк за активну роль в організації матеріальної та моральної підтримки учасників антитерористичної операції, добровольців, які перебувають на Сході України, вручив відзнаки організації директору ДП «Ізяславське лісове господарство» Петру Курельчуку, директору ПрАТ «Ізяславський хлібозавод» Олені Данієвій, генеральному директору ФГ «Агро-інвест» (с.Ліщана) Петру Павлюку. Крім того Володимир Андрійович передав Ізяславському районному історико-краєзнавчому музею свою волонтерську відзнаку від благодійної організації «Кадет+», якою він був нагороджений напередодні за активну волонтерську роботу.

Святковий настрійна заході підтримали аматори сцени Ізяславського району.

ФОТО

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з

громадськістю апарату райдержадміністрації

110
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.