Стоматологія
Друк на футболках і чашках

На Ізяславщині відзначили «День білої тростини»

На Ізяславщині відзначили «День білої тростини»

Керівник апарату районної державної адміністрації Ольга Манзюк взяла участь у зустрічі з представниками Ізяславського районного осередку товариства інвалідів по зору з нагоди відзначення Міжнародного дня «Білої тростини».

Щорічно всередині жовтня світова спільнота відзначає Міжнародний день білої тростини, який має на меті привернути увагу громадськості, владних структур до проблем людей з вадами зору. Адже відомо, що сліпота вважається найтяжчою формою інвалідності, тож незрячим людям дуже важко інтегруватися в сучасне суспільство, самореалізуватися в ньому.

Традиційно з метою відзначення цього дня Ізяславська районна територіальна первинна організація Українського товариства сліпих влаштовує відповідні заходи. Цього року було проведено засідання «круглого» столу. У ході зустрічі багаторічний голова районного осередку Надія Макаревич, розповідаючи про історію відзначення Міжнародного дня білої тростини, зазначила: «Практично будь-яка категорія людей з вадами здоров'я має свою знакову систему, яка сповіщає перехожих, що перед ними той, хто, можливо, потребує їхньої допомоги. Для незрячих таким атрибутом, перш за все, є біла тростина».

Щирими побажаннями здоров'я, життєвої енергії, добра, турботи і миру засвідчили свою глибоку повагу до цих людей гості зібрання – керівник апарату райдержадміністрації Ольга Манзюк, заступник Ізяславського міського голови Любов Калитюк, представники управління соціального захисту населення райдержадміністрації, Ізяславського територіального центру.

У ході конструктивного діалогу представники органів влади району та міста дали вичерпні відповіді на задані присутніми запитання. Ряд порушених у ході зустрічі питань було взято для вивчення та вжиття необхідних заходів.

ФОТОКОЛАЖ


Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

118
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.