Стоматологія
Друк на футболках і чашках

На Ізяславщині відзначено Дня високомобільних десантних військ

На Ізяславщині відзначено  Дня високомобільних десантних військ

На Ізяславщині відзначено Дня високомобільних десантних військ

2 серпня на території де колись розташовувалась військова частина А 0553 традиційно відбулися заходи по відзначенню Дня високомобільних десантних військ. Організатором заходу виступила громадська організація «Рада ветеранів 8 бригади спеціального призначення». У ньому взяли участь колишні і нинішні військовослужбовці та члени їх сімей. На свято традиційно з'їхалося чимало гостей з різних куточків країни.
Усіх учасників заходу привітав із святом заступник голови районної організації Спілки ветеранів війни в Афганістані Василь Стриж. Після цього він передав слово голові районної організації Спілки ветеранів війни в Афганістані, голові громадської організації «Рада ветеранів 8-ої бригади спеціального призначення» Василю Тележинському.
Він також привітав присутніх, а також розповів про будні спілчан. Важливим здобутком за останній рік він назвав відновлення діяльності на базі Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, ліцей» ім.О.Кушнірука військово-патріотичного клубу «Каскад». Василь Іванович відзначив грамотами членів клубу, які нещодавно здійснили свої перші стрибки з парашутом, та керівника клубу «Каскад». Відбулося традиційне фотографування на згадку. Після закінчення урочистої частини, також за традицією, десантники побували на кладовищах міста, де поклали квіти до могил товаришів по службі, яких уже немає серед живих.

izadm.gov.ua

За матеріалами ГО «Рада ветеранів 8 бригади спеціального призначення»

82
RSS
Гость
23:03
На жаль, в нас поки що немає ефективного захисту від сєпарських ПЗРК.
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.