Стоматологія
Друк на футболках і чашках

На Ізяславщині відзначено День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

На Ізяславщині відзначено День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого в приміщенні Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка» відбувся «круглий стіл» за участю учасників бойових дій на території інших держав, що проживають у населених пунктах району, а також керівництва району та міста. Від керівництва у заході взяли участь: голова районної державної адміністрації Борис Яцков, заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко, заступник голови районної ради Михайло Борисюк, Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олег Ткаченко, Ізяславський районний військовий комісар Михайло Моспан. Модератором заходу виступив голова районної організації Спілки ветеранів в Афганістані, голова Громадської ради при районній державній адміністрації Василь Тележинський.

У ході зустрічі керівники району дали відповіді на ряд існуючих в районі проблем та окреслили шляхи їх вирішення. Найбільше обговорення учасників «круглого столу» викликало питання забезпечення пільгового перевезення окремих груп жителів району. Також чимало нарікань серед присутніх на заході викликало якість надання медичних послуг та відношення окремих працівників медичних закладів району до відвідувачів та пацієнтів.

Звертаючись до присутніх, голова районної державної адміністрації Борис Яцков закликав усіх разом об'єднатися заради розвитку та процвітання громади Ізяславського району. Також Борис Олександрович зазначив, що сьогодні ми вшановуємо мужність воїнів, яким довелось нести нелегку військову службу під час локальних війн, що вирували у різних країнах світу, вкотре із глибоким сумом згадуємо тих, хто віддав тоді найдорожче — своє життя. «У збройних конфліктах на чужій землі вони гідно виконали свій обов'язок, виявили найвищі моральні якості — особистий героїзм, толерантність та милосердя, чим заслужили визнання і вдячність багатьох народів. Чимало наших земляків пройшли крізь вогонь боїв десятилітньої війни в Афганістані. Повернувшись додому, багато хто з вас долучився до суспільних процесів розбудови незалежної України, захисту її суверенітету і територіальної цілісності. Особливо затребуваними є ваш професіоналізм, військовий вишкіл та патріотизм ветеранів бойових дій нині, коли Україна протистоїть російській агресії» — наголосив у своєму виступі на «круглому столі» голова райдержадміністрації.

У День вшанування учасників бойових дій на території інших держав заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко та голова районної організації Спілки ветеранів війни в Афганістані Василь Тележинський вручилигрупі учасників бойових дій в Афганістані відзнаки Президента України – медаль «25 років виводу військ з Афганістану» та грамотирайонної організації Спілки ветеранів в Афганістані.

У рамках заходів з відзначення Днявшанування учасників бойових дій на території інших держав та 27-ї річниці виводу радянських військ з Афганістану в приміщенні Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка» аматори сцени району провели святковий концерт, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 27-й річниці виведенню радянський військ з Афганістану.

Двадцять сім року тому, а саме 15 лютого 1989 року, останній радянський солдат перетнув афгансько-радянський кордон біля містечка Термез. Відтоді ця дата увійшла в новітню історію як День пам'яті воїнів-інтернаціоналістів, аз 2004 року як День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Неоголошена війна тривала майже 10 років та вимагала великих матеріальних і людських жертв, під час якої тисячі наших співвітчизників загинули у боях і померли від ран, контузій, травм і хвороб, пропали безвісти.

Цього дня хвилиною мовчанняучасники бойових дій в Афганістані заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко, заступник голови районної ради Михайло Борисюк, міський голова Валентина Корнійчук, голова районної організації Спілки ветеранів в Афганістані Василь Тележинський, делегації установ та організацій, представники громадських організацій, громадськість міста вшанували пам'ять тих, кому довелося воювати у чужих країнах.

До підніжжя меморіалу Олегу Онищуку та уродженців Ізяславського району, які загинули в Афганістані, відбулось покладання корзин та квітів.

552
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.