Стоматологія
Друк на футболках і чашках

На Ізяславщині відзначено День партизанської слави

На Ізяславщині відзначено День партизанської слави

На Ізяславщині відзначено День партизанської слави

22 вересня в парку Слави міста Ізяслав відбулось урочисте покладання вінків та квітів до братської могиливоїнів-визволителів та партизан з нагодивідзначення Дня партизанськоїслави.

У меморіальній церемонії взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Ковальчук, заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко, голова районної ради Сергій Шлегель, секретар Ізяславської міської ради НаталіяПопко, заступник Ізяславського міського головиЛюбов Калитюк, голова районної ради Організації ветеранів України Василь Стецюк та актив організації, делегації від трудових колективів, учнівська молодь.

У ході заходу було зазначено, що відзначення цього свята є державним визнанням неоціненного внеску народних месників у Велику Перемогу всього світу над нацизмом, відновленням історичної справедливості щодо масової участі українського народу у визвольній боротьбі проти гітлерівської навали. Це — свято людей сильних духом і з чистою совістю, які не шкодували життя для перемоги над ненависним ворогом. Вшановуючи сьогодні людей, що вибороли для нас та наших нащадків майбутнє, слід згадати та донести до молоді історію партизанського руху, який формувався з простих людей, що незважаючи на велику небезпеку патріотично йшли за покликом душі до партизанських загонів, у підпілля. Відвага партизанських формувань давала людям надію та впевненість у перемогу над фашистськими загарбниками.

Під час урочистостей всі присутні щиро та сердечно привітали ветерана Другої світової війни Івана Олександровича Лукащука із днем його народження.

Учасники меморіального заходу вшанували хвилиною мовчання всіх тих, хто віддав своє життя у боротьбі із нацистами та поклали вінки і квіти до меморіалу.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

104
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.