Стоматологія
Друк на футболках і чашках

На Ізяславщині відзначено День партизанської слави

На Ізяславщині відзначено День партизанської слави

22 вересня щороку Україна відзначає День партизанської слави, як висловлення всенародної поваги до тих, хто боровся з фашистами в глибокому тилу ворога, щохвилини ризикуючи своїм життям за свободу країни, як відновлення історичної справедливості щодо масової участі українського народу у визвольній боротьбі проти гітлерівської навали.

Адже мільйони українців пройшли крізь це пекло під час Другої світової війни. В умовах тотального терору сформувався рух опору, який став грізною народною силою. Відсутність військового досвіду та необхідного озброєння компенсувалася мужністю, відвагою, безмежною любов'ю до Батьківщини простих людей, котрі довели усьому світові, що Україна ніколи не скориться загарбникам.

Сила духу, патріотизм цих людей передається до їх нащадків, які сьогодні продовжують героїчну справу своїх пращурів на Сході України. Болюча втрата патріотів запалює вогонь у серцях всієї країни, піднімаючи народ на нові героїчні подвиги задля збереження територіальної цілісності нашої держави. Саме це є запорукою нашої непереможності і разом з тим дає впевненість у тому, що наш народ – незламний та сильний духом.

З нагоди відзначення Дня партизанської слави на всій території Ізяславщині відбулося вшанування пам'яті учасників руху опору. Для нашого краю ця подія є особливою, адже тут діяв героїчний підпільно-партизанський рух. Кожна стежина, кожне дерево, кожна партизанська землянка тут береже пам'ять невмирущої партизанської слави.

Традиційно, у парку Слави міста Ізяслав, відбувся тематичний загальноміський мітинг. Вшанувати пам'ять героїв тієї війни прийшли представники міської та районної влади, громадських організацій, працівники установ і організацій та небайдужі мешканці міста різних поколінь.

У ході заходу було зазначено, що це – день людей сильних духом і з чистою совістю, котрі не шкодували життя для перемоги над ненависним ворогом. У цей день ми складаємо шану патріотам — і тим, хто не дожив до наших днів, і тим, хто через усе життя несе біль від ран, від втрати бойових побратимів, гіркі спогади про труднощі партизанських стежок, і тим, хто сьогодні боронить рідну державу. Перемога України була досягнута винятково могутньою волею простих людей, які захищали свою землю від неволі, рабства і зла. Ця могутня постава згодом відродилася у державній волі України, чия свобода немислима без подвигу, здійсненого у пеклі тієї війни. Антифашистський опір Українського народу — це історія героїзму і жертовності наших батьків і дідів.

На жаль, з кожним роком все менше стає учасників і свідків тих подій. Сьогодні в Ізяславському районі їх залишилося досить мало, зокрема: А.Бондарук, Я.Верещинська, П.Конончук, І.Лукащук…

Наш святий обов'язок берегти пам'ять про мужність оборонців і визволителів рідної землі. Їхній приклад і надалі буде надихати нові покоління захисників України та вчитиме патріотизму нашу молодь.

Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам'ять розстріляних партизан-підпільників та тих, хто віддав своє життя за мир багатьох поколінь, а також поклали вінки і квіти до меморіалу на знак пошани до бойової звитяги й самопожертви наших земляків.


Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

106
RSS
Гость
19:58
Скільки ця совдепія буде в голові, разом з тими вінками!!! не модно це зараз!!! покладайте квіти!!!)
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.