Стоматологія
Друк на футболках і чашках

На Ізяславщині відзначено День партизанської слави

На Ізяславщині відзначено День партизанської слави

На Ізяславщині відзначено День партизанської слави

22 вересня щорічно по всій Україні відзначають День партизанської слави.Відзначення цього знаменного дня є визнанням неоціненного внеску народних месників у велику Перемогу над фашизмом на державному рівні, відновленням історичної справедливості щодо масової участі українського народу у визвольній боротьбі проти гітлерівської навали. Цього дня ми знову повертаємось спогадами і серцем до грізних сторінок минулого, вшановуємо мужність захисників рідної землі в роки Другої світової війни та дякуємо українським солдатам і офіцерам, які сьогодні на сході України боронять наше мирне життя.

Тому в цей день, з метою вшанування подвигу партизанів і підпільників у роки Другої світової війни в парку Слави міста Ізяслав відбулось урочисте покладання вінків та квітів до братської могиливоїнів-визволителів та партизан.

У меморіальній церемонії взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Ковальчук, голова районної ради Сергій Шлегель, заступник голови районної державної адміністрації Володимир Левченко, Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук, актив організації, делегації від трудових колективів.

У ході заходу було зазначено, що це – день людей сильних духом і з чистою совістю, котрі не шкодували життя для перемоги над ненависним ворогом. У цей день ми складаємо шану патріотам — і тим, хто не дожив до наших днів, і тим, хто через усе життя несе біль від ран, від втрати бойових побратимів, гіркі спогади про труднощі партизанських стежок, і тим, хто сьогодні боронить рідну державу. Перемога України була досягнута винятково могутньою волею простих людей, які захищали свою землю від неволі, рабства і зла. Ця могутня постава згодом відродилася у державній волі України, чия свобода немислима без подвигу, здійсненого у пеклі тієї війни. Антифашистський опір Українського народу — це історія героїзму і жертовності наших батьків і дідів. Наш святий обов'язок берегти пам'ять про мужність оборонців і визволителів рідної землі.

Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам'ять розстріляних партизан-підпільників та тих, хто віддав своє життя за мир багатьох поколінь, а також поклаливінки і квіти до меморіалу.

Крім того під час урочистостей всі присутні щиро та сердечно привітали ветерана Другої світової війни Івана Олександровича Лукащука із днем його народження.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

104
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.