Стоматологія
Друк на футболках і чашках

На Ізяславщині відзначається день захисника України та день українського козацтва

На Ізяславщині відзначається день захисника України та день українського козацтва

На Ізяславщині відзначається день захисника України та день українського козацтва

12-13 жовтня в загальноосвітніх навчальних закладах Ізяславського району заплановано проведення низки інформаційно-просвітницьких, позакласних та виховних заходів з нагоди відзначення Дня захисника України та Дня українського козацтва.

Так, 12 жовтня, в Ізяславській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1проведено Уроки мужності та патріотизму під гаслом «Сила нескорених». У них взяли участь голова районної громадської організаціїучасників АТО Володимир Павлюк та члени організації — учасники Антитерористичної операції на сході України Володимир Кізіменко та Роман Мельник. Під час спілкування з учнівською молоддю наголошувалось, що українські військові – основа незалежності та безпеки Української держави. У виступах новітніх героїв зазначалось на необхідності усвідомлення всім українським суспільством цінності, яке дає українська армія — миру та спокою, можливості займатись своїми справами. «Ми маємо можливість жити нормальним життям, розвивати країну, вчитись, виховувати дітей та розважатись тільки тому, що на «передовій» нас захищають! Усе, що ми маємо – власну справу, навчання та роботу, розваги – все це є можливим виключно тому, що ми під захистом українських військових», — говорилось у виступах під час Уроків мужності та патріотизму.

У ці дні учні школи взяли участь у різноманітних тематичних заходах. Так, шанувальники образотворчого мистецтва змогли себе проявити у конкурсіплакатів та малюнків «Героям слава!». У шкільному вестибюлі було розгорнуто виставку «Воїн крізь віки», підготовлену шкільним бібліотекарем Ларисою Довбиш, інформаційних матеріалів та книг, присвячених новітнім героям України.Також у закладі вчителями фізичної культури було проведено ряд спортивних змагань для учнів різних вікових груп: «Естафета мужності» для учнів 6-7 класів, «Сильні та спритні» для учнів 9-11 класів. Педагоги початкових класів підготували та провели для своїх вихованцівнизку конкурсів, свят та змагань.

Також в рамкахзаходів учнів школи поклали квіти на могилу Юрія Цісарука, випускника школи, який загинув в ході проведення АТО.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

142
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.