Стоматологія
Друк на футболках і чашках

На Ізяславщині відновлено роботу районної батьківської ради

На Ізяславщині відновлено роботу районної батьківської ради

На Ізяславщині відновлено роботу районної батьківської ради

Наше майбутнє, майбутнє нашої Держави цілком залежить від того, як буде підготовлене наступне покоління, які цінності будуть закладені та привиті нашим дітям і все це — лежить на наших плечах. Як виховаємо наших дітей, така буде і наша Україна. Сучасні діти сприймають цей світ по-новому, і ми маємо це розуміти.

02 грудня в Ізяславському районному будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка» відбулась зустріч активу батьківських комітетів загальноосвітніх навчальних закладів району із керівництвом відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації. На зустріч були запрошені заступник голови райдержадміністрації Володимир Левченко, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Валентина Пилипчук а також керівники ряду районних служб, робота якої пов'язана із учнівською молоддю.

Відкриваючи засідання, було наголошено присутнім батькам на те, що тут учасники можуть поділитись думками і бути почутими.

Тема зустрічі передбачала обговорення питань, що стосуються залученню сил батьківської громадськості до проблеми виховання підростаючого покоління.

У першу чергу для активу батьківських комітетів шкіл Ізяславщини було представлено присутніх керівників районних служб, котрі доповіли про напрямок своєї роботи, а також озвучили свої контакти для налагодження плідної співпраці із батьками.

Батьки також мали можливість поспілкуватись із заступником голови райдержадміністрації Володимиром Борисовичем.

З метою визначення пріоритетних напрямів роботи щодо вдосконалення умов виховання та повноцінного розвитку дітей, реалізації партнерської діяльності та навчального закладу було проведено анкетування батьків.

Результатом зустрічі стало відновлення роботи районної батьківської ради – колегіального дорадчого органу при відділі освіти, молоді та спорту райдержадміністрації. Крім того присутній батьківський актив ознайомився із Положенням районної батьківської ради. Завдання ради полягає у вирішенні найбільш важливих питань розвитку освіти, забезпечення безпеки та захисту прав дітей.

Головою ради було обрано Назарчука Миколу Васильовича — представника батьківського комітету Клубівської ЗОШ І-ІІІ ст., двох його заступників, а саме Голудзяк Наталію Олексіївну – від Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №5 ім.О.Онищука, гімназія» та від Ізяславського НВК «ЗОШ І ст. — дитячий садок № 6» і Хомицьку Мар´яну Анатоліївну – від Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, ліцей» ім.О.Кушнірука. Секретарем призначено методиста Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка» Ларису Іванівну Хмиз.

За матеріалами відділу освіти, молоді

та спорту райдержадміністрації

26
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.