Стоматологія
Друк на футболках і чашках

На Ізяславщині відкрито потужний сучасний спорткомплекс «Епіцентр»

На Ізяславщині відкрито потужний сучасний спорткомплекс «Епіцентр»

На Ізяславщині відкрито потужний сучасний спорткомплекс «Епіцентр»

Не так давно, ідея побудувати великий сучасний спортивний комплекс у селі Плужне, що на Ізяславщині, у жителів району викликала подив та недовіру. Люди не сподівалися, що така ініціатива може бути реально втілена в життя.

plujne-sport-5

І нарешті, сьогодні, завдяки систематичній наполегливій праці команди однодумців політичної партії «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ», яку очолює народний депутат Олександр Герега, у Плужному відчинилися двері нового спортивного комплексу «Епіцентр». Новобудова має зал для важкої атлетики та зал для ігрових видів спорту.

На урочисте відкриття зібралася величезна кількість людей та головні посадовці області. Варто сказати, що даний спорткомплекс є четвертим меценатським проектом Олександра Гереги на теренах Хмельниччини. Вже функціонують спортивні клуби «Епіцентр» у Городку, Хмельницькому та Кам'янці-Подільському.

Такий внесок у розвиток регіону просто не може бути непоміченим. Сьогодні голова Хмельницької обласної державної адміністрації Олександр Корнійчук нагородив Олександра Герегу почесною відзнакою «За заслуги перед Хмельниччиною». Нагорода вручена за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок в соціально-економічний, культурно-освітній розвиток області.


джерело: «Незалежний громадський портал»

54
RSS
Гость
18:25
Ціною «співпраці» з окупованим Кримом і Донбасом!
Час йде, а ніхто нічому не вчиться на жаль… Методи підкупу виборців лишаються тими ж, просто конкуренція за крісла зросла — відповідно й розцінки за голос виборця! Але вільної України, України без хабарів та олігархів нам так не здобути!!!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.