Стоматологія
Друк на футболках і чашках

На Ізяславщині відкрили новий шкільний спортивний майданчик

На Ізяславщині відкрили новий шкільний спортивний майданчик

7 вересня, у переддень свята — Дня фізичної культури та спорту, не дивлячись на невеличкий дощ, на шкільному подвір'ї Ізяславської загальноосвітньоїшколи № 1 зібралися найвідданішішанувальники спорту школи – призери шкільних, районних, обласних, загальноукраїнських спортивних змагань та турнірів – на урочисте відкриття нового сучасного шкільного спортивного майданчика.

Майданчик було побудовано та обладнано за рахунок коштів районного бюджету вартістю майже 1,497 млн.грн. Майданчик обладнано сучаснимпокриттям, має освітлення, що дозволить проводити змагання і у вечірній час, пристосований для проведеннязанять із футболу, волейболу, баскетболу.

На урочисте відкриття до спортсменів закладу завітали: голова районної державної адміністрації, депутат Хмельницької обласної ради Борис Яцков, Ізяславський міський голова Валентина Корнійчук, заступник директора ТОВ «ВДМ» Дмитро Гибалюк, заступник голови райдержадміністрації Володимир Левченко, керівник апарату райдержадміністрації Ольга Манзюк, начальник управління фінансів райдержадміністрації Сергій Журавель, т.в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Людмила Крюкова, завідувач сектору молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Віталій Ткачук, викладачі фізичної культури закладів освіти Ізяславського району.

Відкриваючи святковий захід, директор Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 Тетяна Вітрук щиро подякувала всім, хто долучився до створення такого чудового подарунку для всього колективу закладу та запевнила присутніх у тому, що кількість спортивних досягнень учнів та викладачів фізичної культури школибуде зростати і надалі.

Із словами вдячності за високі спортивні здобутки до учасників дійства звернувся голова районної державної адміністрації, депутат обласної ради Борис Яцков. «Нарешті можемо сказати, що ситуація змінюється на краще, адже розпочалося відродження спортивної інфраструктури. Сьогодні на теренах району відкрито перший сучасний спортивний майданчик зі штучним покриттям. Це дає нам надію на те, що подібні майданчики з'являтьсяі в інших закладах освіти району. І тоді нові спортивні досягнення наших спортсменів будуть, як кажуть, завдяки, а не всупереч. Ми прекрасно розуміємо, яких неймовірних зусиль вам часто доводиться докладати, щоб завойовувати спортивні відзнаки нагороди», — наголосив Борис Олександрович.

Від імені дирекції школи, ради закладу, учнівськоїради шкільної держави голові райдержадміністрації Б.Яцкову, депутатському корпусу Ізяславської районної ради, заступнику директор ТОВ «ВДМ» Д.Гибалюку, т.в.о начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Л.Крюковій було вручено Подяки за внесок у будівництво нового спортивного майданчика та надану можливість займатись спортом у комфортних сучасних умовах.

Борис Олександрович вручив символічний ключ від нового спортивного майданчика вчителю фізичної культури, майстру спорту з легкої атлетики Ларисі Калашник та міністру спорту шкільної держави Олені Слісарчук. Далі — Борис Яцков, Валентина Корнійчук та Тетяна Вітрук — урочисто перерізали стрічку та відкрили спортивний майданчик. У подарунок гостям заходу, спортсменам та учням школи агітбригада школи «Шалені діти» на новому майданчику продемонструвала свої спортивні та мистецькі досягнення.

ФОТОКОЛАЖ

За матеріалами відділу освіти,

молоді та спорту райдержадміністрації

119
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.