Стоматологія
Друк на футболках і чашках

На Ізяславщині відеокамери спостерігають за лісами

На Ізяславщині відеокамери спостерігають за лісами

Лісівники встановили вже три камери на Ізяславщині, які мають радіус спостереження більше 20 кілометрів і фіксують всі порушення в лісі, наприклад, незаконне вирубування.

Крім того, такі камери мають фіксувати загоряння в лісі, щоб своєчасно рятувальники змогли приступити до пожежогасіння. В останні роки саме неконтрольована пожежа завдає лісу непоправні збитки.

У державному підприємстві “Ізяславське лісове господарство” постійно розширюють мережу застосування відеотехніки. Так, у лісництвах протягом останніх кількох років встановлено три телевізійні системи відеоспостереження за лісами.

Нещодавно в Лютарському лісництві встановили вежу та змонтували четверту сучасну систему відеоспостереження. Камери, які обертаються навколо своєї осі, закріплені на висоті понад 30 метрів. Їх радіус огляду в середньому становить 20 кілометрів (залежно від погодних умов).

Не дивлячись на те, що обладнання дуже дороге, воно повністю себе виправдовує. Воно здатне на великій відстані фіксувати полум’я, а також задимлення. Крім того, можна встановити, де саме відбуваються незаконні вирубки лісу.

За допомогою спеціальних моніторів, черговий лісник може спостерігати за лісовими масивами та своєчасно повідомити рятувальників про певний інцидент у лісі. Таким чином, практично всі хвойні насадження Ізяславського підприємства, які найбільш вразливі під час пожежонебезпечного періоду, вже перебувають під перехресним відеонаглядом.

«Хмельниччина Північ»

258
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.