Стоматологія
Друк на футболках і чашках

На Ізяславщині відбувся урочистий захід з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек

На Ізяславщині відбувся урочистий захід з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек

Всеукраїнський день бібліотек відзначається 30 вересня багато років поспіль.Відзначення цього свята на державному рівні свідчить про глибоку повагу народу до культури, освіти, духовних надбань і, безперечно, про визнання великої ролі, яку відіграє в державі така поважна інституція, як бібліотека.

Бібліотека завжди була збирачем, хранителем і дослідником творів друку – вічних пам'яток писемності, а її служителі – вірними зберігачами і популяризаторами духовної спадщини поколінь.

В особі українських бібліотекарів наша країна має справжніх патріотів і ентузіастів, які присвятили своє життя служінню народу, книзі, знанням. Сьогодні книгозбірні – це інформаційні, культурні, освітні заклади, які роблять вагомий внесок у розвиток українського державотворення, сприяють розбудові громадянського суспільства.

Тож з нагоди відзначення професійного свята в Ізяславському районному будинку культури відбувся урочистий захід, приурочений Всеукраїнському дню бібліотек. Дружньою сім'єю зібрався весь колектив бібліотечних працівників району.

Будь-яке свято – це завжди щирі, вірні друзі, це теплі слова вітань. З привітальними словами та словами вдячності виступили заступник голови райдержадміністрації Володимир Левченко та голова районної ради Сергій Шлегель.

У своїх виступах вони зазначили, що відзначаючи це професійне свято, це нагода вкотре відзначити роль книгозбірні у житті кожного та можливість черговий раз привернути увагу суспільства до ролі і високої місії бібліотечних установ. Адже бібліотека – це древня і вічно юна оселя людського розуму, тут можна отримати душевний спокій, втіху в печалі, моральне оновлення і відповіді на всі хвилюючі питання, незважаючи на розвиток новітніх технологій. Від праці «хранителям духовної спадщини» залежить інтелектуальне майбутнє нашої держави, а врешті-решт і її успішний розвиток. Адже бібліотечні працівники ріднять людей з книгою, відкривають їм велич слова. Вони розуміють, що книга, як незгасимий вогник освітлює шлях кожному.

Також посадовці побажали працівникам бібліотек міцного здоров'я, родинного затишку та наснаги в роботі.

Привітала зі святом і директор центральної районної бібліотеки Ірина Кальніцька, яка зазначила, що сьогодні бібліотеки нашого району і, взагалі, – це інформаційні, культурні, освітні заклади, які роблять вагомий внесок у розвиток держави, сприяють розбудові громадянського суспільства. Нікому не секрет, що професія бібліотекаря не є легкою, але у соціальному плані вона надзвичайно важлива. Побажала — бути креативними, сміливими та успішними.

За вагомий особистий у встановлення та зміцнення бібліотечної системи району, сумлінну й наполегливу працю, добросовісне виконання своїх службових обов'язків та з нагоди професійного свята — Всеукраїнського дня бібліотек, кращих спеціалістів цієї галузі було нагороджено відзнаками райдержадміністрації та районної ради.

Отже свято вдалося, кожен працівник бібліотечної ниви відчував себе іменинником. І сьогодні, попри розвиток інформаційних технологій, працю бібліотекаря можна назвати благородною, потрібною людям, адже вміло підібрана книга, вчасно подана порада веде людей на хороші справи, вчинки, будить любов до прекрасного. А ще спонукає до творчих пошуків, пробуджує в їх серцях вогник щирого зацікавлення, потяг до пізнання.

Приємним завершенням заходу стало спільне фото «хранителів духовної спадщини» на згадку.

За матеріалами сектору культури райдержадміністрації

75
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.