Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​На Ізяславщині відбувся районний етап конкурсу з української мови ім. Яцика

​На Ізяславщині відбувся районний етап конкурсу з української мови ім. Яцика

9 листопада в День української писемності та мови на базі Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №5 ім.О.Онищука, гімназія» відбувся районний етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Метою конкурсу є піднесення престижу української мови, популяризація її серед молоді.

Для учнів закладів загальної середньої освіти конкурс проходить у чотири етапи: шкільний, районний, обласний, підсумковий.

Цього року у районному етапі ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика взяло участь майже 180 учнів 3-11 класів закладів загальної середньої освіти району, переможців шкільних етапів.

За правилами конкурсу — студенти вишів беруть участь у трьох етапах: у закладі вищої освіти, в обласному та підсумковому етапах. Для курсантів закладів вищої військової освіти Збройних Сил України і ліцеїстів військових ліцеїв Конкурс проходить відповідно до наказу Міністерства оборони України.

Учасниками підсумкового етапу Конкурсу стають переможці попереднього етапу, які посіли 1-3 місця, у таких категоріях: учні 3-11 класів закладів загальної середньої освіти (27 учнів, по 3 особи в кожній паралелі); учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти (3 особи, незалежно від курсу); студенти закладів фахової передвищої освіти (3 особи, незалежно від курсу); студенти закладів вищої освіти (3 особи, незалежно від курсу).

Переможцям конкурсу, які посядуть перші місця в зазначених вище категоріях, призначатимуться стипендії президента України.

За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

128
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.