Стоматологія
Друк на футболках і чашках

На Ізяславщині відбувся День благоустрою територій населених пунктів

На Ізяславщині відбувся День благоустрою територій населених пунктів

На Ізяславщині відбувся День благоустрою територій населених пунктів

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України в державі проводиться щорічна Всеукраїнська акція з благоустрою «За чисте довкілля». У рамках акції 8 квітня відбувся День благоустрою територій населених пунктів.

До участі в заходах активно долучились жителі Ізяславського району. Трудовими колективами установ, підприємств, організацій усіх форм власності та підпорядкування, учнівською молоддю, жителями міста та сіл району було проведено висадження молодих дерев, кущів, квітників. Працівниками ДП «Ізяславське лісове господарство» проведено роботи із заліснення територій.

Керівниками територіальних громад та комунальних підприємств, жителями чимало зроблено із благоустрою кладовищ у місті Ізяслав та селах, упорядкування братських могил та місць почесних поховань.

Членами громадської організації «Ізяславська районна спілка ветеранів Афганістану» було проведено благодійну операцію «Обеліск», у ході якої ними було здійснено роботи із впорядкування могил воїнів-визволителів, які загинули, визволяючи нашу землю від нацистських загарбників. Члени організації спільно із вихованцями Плужненського професійного аграрного ліцею було впорядковано братську могилу на території колишньої військової части, могил лейтенанту Петрову та рядовому Стаднику на кладовищі по вулиці Острозькій 37, місце, де розташована пам'ятна дошка нашій юній землячці Ані Сошенській. Учасники бойових дій в Афганістані закликають всі громадські організації району приєднатися до операції «Обеліск» і зробити все, щоб всі місця поховань наших визволителів були належно облаштовані.

Крім того, у рамках акцій «За чисте довкілля», до наведення порядку долучились школярі Михельського шкільного лісництва «Паросток», яке діє на базі Михлянської ЗОШ І-ІІІ ст., разом з лісівниками ДП «Ізяславський лісгосп» зробили свій внесок в благоустрій міста – висадили декоративні рослини на клумбах площі Героїв Майдану в центрі Ізяслава. Крім вагомого внеску в покращення санітарного стану міста, майбутні лісівники отримали практичний досвід з основ озеленення.

У ці дні відбулися роботи із наведення порядку на прилеглих та закріплених територіях. Так, працівники управління соціального захисту населення районної державної адміністрації, районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), Ізяславської центральної районної бібліотеки, районної державної адміністрації, закладів освіти та багато іншихвзялиактивну участь у проведенні акції « За чисте довкілля » на закріпленій території.

Учнями Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №5 ім.О.Онищука, гімназія» було прибрано меморіал Олега Онищука та воїнам-інтернаціоналістам в місті Ізяслав.

І далі в населених пунктах району активно ведуться роботи із ліквідації несанкціонованих та неконтрольованих сміттєзвалищ від­ходів, стихійних смітників у межах смуг вулиць та доріг населених пунктів, зонах відпочинку, на берегах водойм, річок, струмків, облаштування та впорядкування відповідно до санітарних та еко­логічних норм полігонів та сміттєзвалищ твердих побутових відходів.

За матеріалами сектору житлово-комунального господарства райдержадміністрації

111
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.