Стоматологія
Друк на футболках і чашках

На Ізяславщині відбулося свято до Міжнародного дня захисту дітей

На Ізяславщині відбулося свято до Міжнародного дня захисту дітей

На Ізяславщині відбулося свято до Міжнародного дня захисту дітей

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей — прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань.

З цієї нагоди 1 червня у Ізяславському районному будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка» відбувся святковий захід за участю дітей, які відпочивають в таборах із денним перебуванням дітей (Ізяславська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, Ізяславський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, ліцей» ім.О.Кушнірука, Ізяславський НВК «ЗОШ ІІ-ІІІ ст. № 5ім.О.Онищука, гімназія», Ізяславська ЗОШ І-ІІ ст. № 4 ім. В.Кобернюка).

Із найкращими побажаннями завітали на свято начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Наталія Кирилюк та начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Раїса Ткаченко. Вітаючи дітей із початком літніх канікул, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрація Наталія Кирилюк побажала їм міцного здоров`я, успіхів, радісного та змістовного відпочинку. Також Наталія Леонідівна передала найщиріші вітання із Міжнародним днем захисту дітей від голови районної державної адміністрації Бориса Яцкова та голови районної ради Сергія Шлегеля. «У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших обов'язків дорослих. Закликаємо усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України», — наголосила у своєму вітальному слові Н.Кирилюк.

Вихованці Ізяславського районного будинку творчості дітей та юнацтва «Веселка» підготували велику святкову концертну програму, у якій виступиливихованці та творчі колективи закладу із своїми найкращимитворчими здобутками.

Учасники святкового дійства отримало багато позитивних вражень відперегляду концертної програми, від спілкування із друзями та однолітками.

В.Кучерук

114
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.