Стоматологія
Друк на футболках і чашках

На Ізяславщині відбулось виїзне засідання комісії ТЕБ і НС обласної державної адміністрації

На Ізяславщині відбулось виїзне засідання комісії ТЕБ і НС обласної державної адміністрації

На Ізяславщині відбулось виїзне засідання комісії ТЕБ і НС обласної державної адміністрації

28 квітня під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації Володимира Кальніченка на базі Ізяславського району було проведено виїзне засідання комісії ТЕБ і НС облдержадміністрації з питань запобігання виникненню пожеж в екосистемах протягом 2017 року, профілактики і попередження загибелі та травмування людей від нещасних випадків невиробничого характеру.

У засіданні комісії також взяли участь: начальник управління з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації Євген Данилюк, перший заступник начальника Головного управління ДСНС України в області, полковник служби цивільного захисту Дмитро Бондар, в.о.начальника Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства Павло Золотий, генеральний директор об'єднання «Хмельницькоблагроліс» Іван Волівоць, представники Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області, керівники державних та комунальних лісокористувачів Хмельницької області. Від Ізяславського району в засіданні комісії взяв участь перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Ковальчук та керівники ряду служб району.

Перед засіданням комісії учасники зібрання ознайомились із системою роботи органів влади району, ДП «Ізяславське лісове господарство», комунальних підприємств ряду сільських рад району із запобіганняпожежам в екосистемах району. Зокрема в селі Михля Лютарської сільської ради гості Ізяславщини оглянули пристосований пірс для забору пристосованою технікою. Зокрема техніка комунального підприємства «Борисів» Борисівської сільської ради показала практичний засіб води. Далі директор комунального підприємства «Лютарка» Лютарської сільської ради Микола Романюк представив систему роботи накопичувального пункту протипожежного інвентарю села Михля. Директор ТОВ «Сек'юр" Олександр Пилипчук продемонстрував учасникам зібрання систему голосового оповіщення населення про надзвичайніситуації різного характеру.

Далі Володимир Кальніченко спільно із учасниками наради оглянулисили і засоби пожежогасіння ряду користувачів Ізяславського, Шепетівського, Славутського районів. Зокрема свої ресурси продемонстрували: від Ізяславського району – ДП «Ізяславське лісове господарство», Ізяславська виправна колонія№31, Замкова виправна колонія №58 (м.Ізяслав), комунальні підприємства-лісокористувачі; від Шепетівського району – ДП «Шепетівське лісове господарство», Шепетівське районне спеціалізоване лісокомунальне підприємство, Шепетівський військовий лісгосп; від Славутського району – ДП «Славутське лісове господарство», Славутське районне комунальне підприємство «Ліс», спеціалізовані лісокомунальні підприємства «Поляна», «Великоскнитинське», «Клепачівське», «Гай»,«Полянське». На виставці була представлена спеціальна та пристосована техніка. Різноманітні ранцеві оприскувачі, засоби зв'язку та інші засоби ліквідації пожеж.

Далі працівниками ДП «Ізяславське лісове господарство», Ізяславської 13 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області, комунального підприємства «Лютарка» Лютарської сільської ради, Замкової виправної колонії № 58, Ізяславської виправної колонії № 31 із залученням спеціальної та пристосованої техніки проведено показове комплексне тактично-практичне навчання по ліквідації умовної лісової пожежі, що виникла на околиці 32 кварталуМихельського лісництва ДП «Ізяславське лісове господарство».

Безпосереднє виїзне засідання комісії ТЕБ і НС облдержадміністрації відбулось в приміщенніДП «Ізяславське лісове господарство».Під час наради було розглянуто питання стану виконання попередніх рішень комісії щодо здійснення заходів з попередження виникненню пожеж та оперативного реагування комунальними лісокористувачами; про результати оглядів готовності місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, лісокористувачів щодо стану готовності до протипожежного захисту лісів і сільгоспугідь у весняно-літній пожежонебезпечний період 2017 року; про стан готовності державних та комунальних лісогосподарських підприємств до весняно-літнього пожежонебезпечного періоду 2017 року; здійснення профілактичних заходів з попередження надзвичайних ситуацій та екологічного забруднення в пожежонебезпечний період 2017 року та стан проведення заходів щодо попередження та недопущення загибелі та травмування людей від нещасних випадків невиробничого характеру.

У ході засідання комісії, її голова Володимир Кальніченко зазначив, що на часі дуже гостро стоїть питання забезпеченості спеціальною пожежною та пристосованою технікою, протипожежним інвентарем в комунальних лісогосподарських підприємствах районних та сільських рад. Також посадовець наголосив на необхідності прийняття відповідних рішень та невідкладній їх реалізації з метою попередження загибелі та травмування людей, а також не допустити пожеж лісового фонду.

ФОТОКОЛАЖ

За матеріалами сектору з питань надзвичайних ситуацій та

цивільного захисту населення районної державної адміністрації


38
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.