Стоматологія
Друк на футболках і чашках

На Ізяславщині відбулася презентація нової книги земляка Василя Кравчука

На Ізяславщині відбулася презентація нової книги земляка Василя Кравчука

На Ізяславщині відбулася презентація нової книги земляка Василя Кравчука

24 листопада Ізяславська центральна районна бібліотека зібрала містян з хвилюючого та урочистого приводу – презентації книги нашого видатного та поважного земляка, талановитого письменника та поета, члена Національної спілки письменників України, Почесного громадянина м.Ізяслав та просто хорошої людини, яку любили та поважали оточуючі – Василя Кравчука. На неї з'їхались рідні, друзі, побратими та шанувальники творчості Василя Івановича. Також на тематичний захід завітав перший заступник голови райдержадміністрації Павло Ковальчук.

На жаль, сам винуватець зібрання не був присутній у залі, адже 25 листопада 2015 року пісня його життя перестала звучати.

Присутні учасники поринули у спогади про поета та його творчість, було згадано про Василя Івановича як багатогранну людину у різних галузях – як композитора, як поета та письменника, як активіста, тощо.

Шанувальники творчості були приємно вражені новим виданням автора, хоч даний збірник був виданий вже після смерті поета. У книгу увійшли раніше не опубліковані ним твори, більшість з яких написані в останні роки його життя. Якщо говорити про зміст, то це унікальна збірка для читача будь-якого віку. Нова книга поєднує поезію добра і світла, яка проходить через серце кожного читача. Адже кожен твір – це якась життєва історія, уривок долі, і кожне слово сказане поетом – це заклик не проживати життя даремно, а щось неодмінно робити – любити, творити, вірити, відчувати…

Рідними Василя Івановича було продекламовано окремі вірші з нової книги, котрі допомогли поринути у світ поетових відчуттів, переживань, тощо.

Друзі творця збірки висловили чимало схвальних відгуків про поетичні здобутки автора та презентовану книгу, стверджуючи, що автор подарував своїм землякам часточку свого серця та титанічну працю. Його стиль написання, вміння викласти на папері всі переживання, емоції, донести до читача основну думку завоювали прихильність читачів не одного покоління.

Також було дано слово і для першого заступника голови райдержадміністрації Павла Ковальчука, котрий зауважив: «Залишилися незавершеними справи, не втілені до кінця життєві плани. Чимало віршів та історій не встигли побачити світ за життя поета, але вдячна громада Ізяславщини зуміла віддати данину пам'яті талановитому земляку. Видання збірки поезій «Пливе в минуле стежка золота» є найкращим пам'ятником нашому сучаснику, славному земляку Василю Кравчуку».

Відрадним для рідних Василя Івановича було те, що за словами працівників книгозбірні молоде покоління Ізяславщини цікавиться творчістю своїх земляків і пишається ними, адже любов до рідного краю, до людей, до природи та життя звучать у кожному рядку.

Під час презентації книги було висловлено щирі слова подяки усім причетним до підготовки і її видання.

По завершенню зібрання усі присутні учасники були заряджені від заходу позитивом.

Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

123
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.