Стоматологія
Друк на футболках і чашках

На Ізяславщині тривають відповідні роботи по реконструкції автошляхів

На Ізяславщині тривають відповідні роботи по реконструкції автошляхів

Через чимало факторів дорожнє покриття автодоріг Ізяславщини опинилося у неналежному стані. Особливо гостро стоїть питання проведення ремонту проїжджої частини для жителів віддалених населених пунктів, які не мають чіткого сполучення із районним центром. Проте для реконструкції автошляхів потрібні значні капіталовкладення.

Тому щороку при наявності коштів із різних джерел фінансування в районі проводяться відповідні роботи із покращення дорожньої інфраструктури. Адже це може стати запорукою розвитку, рекреації, бізнесу та інвестиційної привабливості Ізяславщини.

Цьогоріч привід для радості з'явився у жителів села Влашанівка Сахновецької сільської ради. Тут у третій декаді липня поточного року працівники філії «Ізяславський райавтодор» розпочали роботи із приведення до належного стану однієї із головних автомобільних доріг Корець-Славута-Антоніни, що проходить через село.

Станом на сьогоднішній день вже 400 метрів проведено просочення бітумом, а 350 метрів вирівняно асфальтовим бетоном. На проведення ремонту дороги державного значення з державного бюджету було виділено 1,401 млн.грн., які повністю освоєно. Проте, на жаль, цього не достатньо. Потрібно ще 450 тис.грн. для остаточного завершення ремонтних робіт. У разі виділення цих коштів з державного бюджету, то ремонт цієї ділянки можуть бути завершені у поточному році.

Також проводилось оновлення інфраструктури доріг за кошти з обласного бюджету.

Нещодавно працівниками філії «Ізяславський райавтодор» було відремонтовано відрізок автодороги загального користування місцевого значення від Ліщан до Бейзим. Даний об'єкт виконано на суму орієнтовно 150 тис.грн. За ці кошти було прокладено білим щебенем протяжністю 2,2 кілометри.

Крім того вдалося оновити відрізок автодороги загального користування місцевого значення села Клубівка, що знаходиться біля місцевої церкви. На ремонтні роботи цієї проїжджої частинипротяжністю 76 метрів було спрямовано 213 тис.грн. Дорожнє покриття автодороги зроблено із асфальтового бетону.

На цьому покращення дорожньої інфраструктури району не завершено.


Сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

апарату райдержадміністрації за матеріалами філії «Ізяславський райавтодор»

159
RSS
Гость
20:08
Плужне-Камянка, що Київ -Чоп, Злодюги і Брехуни
Гость
20:09
А до Кам'янки, той ,, полігон", коли вже дороблять???
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.