Стоматологія
Друк на футболках і чашках

НА ІЗЯСЛАВЩИНІ ТРИВАЄ ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ «ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ»

НА ІЗЯСЛАВЩИНІ ТРИВАЄ ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ «ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ»

Із метою поглиблення екологічної обізнаності Національним природним парком «Мале Полісся» налагоджено співпрацю із черговим навчальним закладом Ізяславщини.

У рамках акції «Майбутнє лісу у твоїх руках» працівниками Парку було проведено доповнення дендрологічного парку, що на території філії Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. О. П. Онищука, гімназія» Мокрецький НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів -дитячий садок».

У даному заході взяли участь керівництво навчального закладу, педагогічний колектив, школярі, котрі є членами екологічної ліги та співробітники Парку. На території шкільного дендраріуму спільними зусиллями було висаджено саджанці дуба червоного, гортензії білої, верби Матсудана та хеномелеса чудового.

Крім того 10 квітня вихованці, учні та вчителі Коминського НВК взяли участь в акції «За чисте довкілля». Учасники акції працювали над благоустроєм території закладу та прилеглих до нього ділянок. Було посаджено 13 дерев та два кущі (допомагали батьки дітей), облаштовано 2 клумби, прибрано автобусну зупинку.

Народна мудрість говорить «Хочеш змінити світ – почни з себе!». Добре було б, якби кожен з нас прибрав (облагородив) хоча б маленький клаптик занедбаної землі, тоді б наша планета стала чистішою і квітучішою.

Фотозвіт 1, фотозвіт 2

93
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.