Стоматологія
Друк на футболках і чашках

На Ізяславщині триває осінній місячник з благоустрою

На Ізяславщині триває  осінній місячник з благоустрою

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.03.2010 р. №777-р «Деякі питання проведення щорічної акції «За чисте довкілля» та на виконання доручення Кабінету Міністрів України від 13.12.2011 р. №22265/27/1-10, з метою закріплення здобутків всеукраїнського суботника з благоустрою та безстрокової кампанії із збереження чистоти і порядку в населених пунктах України триває щорічна акція «За чисте довкілля» та підвищення контролю за дотриманням законодавства щодо норм громадського порядку у цій сфері. У цей період триває осінній місячник з благоустрою, який діятиме з 01 вересня по 10 листопада 2019 року.

Місячник проводиться з метою приведення у належний санітарний стан територій міст та сіл, підвищення рівня їх благоустрою та підготовки до осінньо-зимового періоду 2019/2020 року.

Під час місячника необхідно привести у належний санітарний стан прибудинкові території, парки, сквери, дитячі і спортивні майданчики, дороги, очистити від побутового сміття береги водойм, здійснити заходи з прибирання кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів та місць поховань видатних осіб, провести ліквідацію несанкціонованих сміттєзвалищ, очистку та прибирання смуг відведення доріг, автобусних зупинок, очищення систем зливової каналізації.

У рамках зазначених заходів 20 вересня колективи районної державної адміністрації, районного територіального центру соціального обслуговування, НПП «Мале Полісся», ДП «Ізяславське лісове господарство» та інші долучилися до наведення порядку на території колишнього міського парку відпочинку (вул. 5 березня).

Наведення порядку в парку ініційоване групою волонтерів міста Ізяслав.

За матеріалами сектору житлово-комунального

господарства райдержадміністрації

54
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.