Стоматологія
Друк на футболках і чашках

На Ізяславщині триває Міжнародна акція «16 днів проти насильства»

На Ізяславщині триває Міжнародна акція «16 днів проти насильства»

На Ізяславщині триває Міжнародна акція «16 днів проти насильства»

З 25 листопада по 10 грудня 2016 року в усіх регіонах України проходить Міжнародна акція «16 днів проти насильства». Проблема насильства є досить гострою як для багатьох країн світу, так і для України, зокрема. Її небезпечність полягає в тому, що прояви насильства і жорстокості в сім'ї не лише руйнують гармонію і злагоду в родині, а й виступають однією зпередумов злочинності в суспільстві загалом.

5 грудня Ізяславським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно з Ізяславським міжрайонним відділом кримінально – виконавчої інспекції організовано інформаційно-просвітницький захід для молоді, яка має умовний термін засудження.

Метою проведеного заходу є підвищення рівня інформованості молоді, яка перебуває у конфлікті із законом, з проблем попередження виникнення випадків жорстокого поводження, насильства в сім'ях. Учасники заходу розширили свої знання як з питань захисту прав, так і відповідальності за порушення Закону України «Про попередження насильства в сім'ї, обговорено поняття агресії, конфлікту, насильства та відповідальності, яка настає за скоєння злочину.

У ході проведеного заходу увагу приділено також питанню профілактики соціально — небезпечних хвороб – туберкульозу, ВІЛ/СНІДу в молодіжному середовищі.

За матеріалами Ізяславськогорайонного центру

соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

118
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.