Стоматологія
Друк на футболках і чашках

На Ізяславщині старує акція «ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ»

На Ізяславщині старує акція «ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ»

На Ізяславщині старує акція «ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ»

Весна поволі набирає сили і нам всім разом необхідно забезпечити чистоту і порядок у населених пунктах та на прилеглих до них територіях після зимового періоду й танення снігу.

З цією метою в районі щороку проводиться весняна акція «За чисте довкілля» та День благоустрою.

Про організацію проведення заходів акції «За чисте довкілля» говорилося 29 березня на зсіданні районного штабу з організації її проведення, яке провів перший заступник голови районної державної адміністрації Павло Ковальчук.

Відкриваючи засідання, П.Ковальчук наголосив, що у попередні роки під час проведення акції в районі проводилась робота із ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, очищались від сміття береги річок, ставків, упорядковувались кладовища, братські могили, місця почесних поховань, пам'ятники та меморіали, які знаходяться на території населених пунктів району.

Разом із тим, на превеликий жаль, не було досягнуто основної мети — залучення всіх верств населення до участі у проведенні акції. Основна маса робіт була виконана держслужбовцями, працівниками органів місцевого самоврядування, державних підприємств, закладів освіти, культури та медицини, комунальними підприємствами та школярами.

У ході засідання штабу було наголошено на тому, що на підставі Адміністративного Кодексу України міською та сільськими радами затверджені Правила благоустрою населених пунктів. Ці Правила встановлюють єдині та обов'язкові для виконання норми і вимоги у сфері благоустрою, визначають порядок прибирання та утримання територій, у тому числі і прилеглих до меж будівель, споруд та огорож, а також внутрішніх виробничих територій, для всіх юридичних і фізичних осіб, користувачів або власників земельних ділянок, забудовників, власників та орендаторів приміщень, споруд, будівель, незалежно від форм власності, відомчої приналежності та громадянства.

Правила містять загальнообов'язкові на території району норми, за порушення яких передбачена відповідальність згідно чинного законодавства України.

Серед обов'язків суб'єктів господарювання та громадян по благоустрою міста та інших населених пунктів є:

— утримування фасадів будинків, споруд та огорожі в належному технічному стані;

— облаштування газонів та квітників;

— підтримування санітарного стану вулиць, прибудинкових територій та інших територій на рівні встановлених правил, вимог, приділяючи особливу увагу санітарно-побутовим спорудам.

Суб'єкти господарювання – підприємства, організації, установи, заклади прибирають прилеглу та закріплену за ними територію.

Всі торгівельні, орендні підприємства та організації незалежно від форм власності та відомчої належності, які розміщені у житлових будинках та на територіях домоволодінь, а також кіоски, майстерні, лотки та інші — повинні мати погоджені із санепідемстанцією та житлово-експлуатаційними підприємствами схеми прилеглих територій, прибирання яких здійснюється працівниками цих підприємств.

Прибирання міських територій в районах приватної забудови здійснюється їх власниками в межах та за межами домоволодінь до проїжджої частини вулиці.

Суб'єкти господарювання інших форм власності зобов'язані встановлювати урни біля входу і виходу з адміністративних, побутових, навчальних, торгових приміщень, біля торгових палаток, павільйонів та інших споруд.

Урни повинні утримуватися у належному естетичному, технічному стані та щоденно звільнятися від сміття.

За порушення Правил благоустрою населених пунктів порушень, настає відповідальність згідно Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Захаращення та несвоєчасне прибирання території від побутового, будівельного сміття, піску, деревини, опалого листя, гілля, нанесення транспортними засобами на дорогу ґрунту, піску чи інших залишків будматеріалів передбачено накладання штрафу у розмірі від 20 до 80 неоподатковуваних мінімальних доходів громадян для фізичних осіб або 50-100 мінімальних доходів для юридичних осіб.

Такі ж розміри штрафу накладаються за несвоєчасне знищення бур'янів та об'єктів рослинного карантину, косіння газонів на прилеглих та закріплених територіях, несвоєчасне очищення вмісту урн, накопичення на дорозі розчинів, сумішей, ґрунту, різних матеріалів, побутового сміття та різних відходів виробництва, спалювання листя, трави, бур'яну, гілля, деревини, відходів виробництва, побутового сміття.

Заступник Ізяславського міського голови Віталій Андрійчук розповів, що міською владою у найближчий час буде розміщено контейнери для роздільного збирання твердих побутових відходів (пластик, папір, скло).

Тож давайте всією громадою зробимо наше місто і села чистими та охайними.

За матеріалами сектору житлово-комунального

господарства райдержадміністрації

77
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.