Стоматологія
Друк на футболках і чашках

На Ізяславщині стартувала Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства"

На Ізяславщині стартувала Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства"

На Ізяславщині стартувала Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Найвищою цінністю будь-якої держави, у тому числі й України, є людина, її життя і здоров'я, честь, і гідність, недоторканність та безпека. Реалізація соціальної політики України вимагає чіткої, цілеспрямованої та злагодженої роботи задля соціального забезпечення та підтримки осіб, що опинилися у важких життєвих обставинах. Життєве неблагополуччя може бути спричинене різними факторами, зокрема перебування людини у ситуації торгівлі людьми або ж у зв'язку із вчиненням насильства в сім'ї.

З метою привернення уваги жителів Ізяславщини до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім'ї та протидії торгівлі людьми в районі стартувала Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

Насильство в сім'ї або родині залишається серйозною проблемою для усіх держав, незалежно від регіону, мирного часу, культури, конфліктів або стихійних лих.

Профілактика жорстокої поведінки, бездоглядності, безпритульності дітей, непорозуміння в сім'ї – завдання соціальних служб району. Фахівці цих служб ставлять перед собою мету донести до дитини розуміння того, що насилля є порушенням прав людини. Адже чимало дітей вдома та в школі страждають від насильства. Причому мова йде не лише про явні форми фізичного насилля, але й про його скриті форми (фізичне, сексуальне, психологічне). Насилля не завжди можна побачити, результати насилля у родині не бачать зовсім, адже вони приховані від інших під страхом або почуттям сорому.

Безумовно, подолання такого негативного явища як насильство в родині можливе лише за умови об'єднання зусиль і державних органів та установ, і громадських організацій, і кожного громадянина. Кожен з нас має сказати «Ні!» насиллю у власній родині. Адже сім'я — це саме те місце, яке має бути світлим затишком, острівцем безпеки і комфорту у нашому досить бурхливому світі. Місцем, де тебе розуміють і поважають, де можна нікого не боятися і почуватися вільно кожному: і маленькій людині, і дорослому, і особі літнього віку.

Тому у рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», з метою популяризації правової освіти серед учнівської молоді, привернення уваги громадськості до проблем насильства в сім'ї 25 листопада відбулась зустріч старшокласників Мислятинської ЗОШ І-ІІІ ст. із завідувачем сектору служби у справах дітей райдержадміністрації Вікторією Палигою та інспектором ювенальної превенції Ізяславського відділення поліції Славутського відділу Головного управління Національної поліції України в Хмельницькій області Михайлом Гончаруком.

Вікторія Валеріївна зауважила, щодитина як «вогник», якщо на неї сильно тиснути, робити погані вчинки стосовно неї, вона згасне, як свіча.

Під час проведення просвітницько-профілактичного заходу в навчальному закладі діти дізналися про такі поняття як «насильство над дітьми», його види та наслідки.Крім того було детально роз´яснено для молодого покоління про адміністративно-кримінальну відповідальність. Значну увагу присутніх було зосереджено на тому, що кримінальну відповідальність за важкі злочини несуть з 14 років.

Школярі із великою зацікавленістю слухали виступаючих, а також досить активно включалися в роботу: обговорювали проблему насильства та агресії у сім'ї та серед однолітків, демонстрували знання своїх прав, які захищає Конвенція ООН про права дитини.

Проведений захід, спрямований на профілактику насилля, допоміг учасникам в черговий раз замислитися над проблемами насильства в сім'ї та суспільстві, над людиною взагалі. А також став приводом для аналізу власних дій, вчинків, переосмислення цінностей; сприяв вихованню у школярів людяності, відповідальності, любові до ближнього, поваги до гідності іншої людини, свідомого ставлення до своїх прав та обов'язків.

Усі учасники зробили висновок, що сім'я – це той надійний куточок, куди кожна людина повинна повертатися з радістю. Вона починається з дружби, любові, з взаєморозуміння, терплячості тощо…

За матеріалами служби у справах дітей райдержадміністрації

109
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.