Стоматологія
Друк на футболках і чашках

​На Ізяславщині щороку поповнюються лави матерів-героїнь

​На Ізяславщині щороку поповнюються лави матерів-героїнь

Унікальною цінністю та надзвичайною гордістю України є багатодітні родини. Це особливі сім’ї, бо дітям змалечку прищеплюють людяність, любов до праці, вміння берегти та підтримувати найкращі українські сімейні традиції. Людство і держава здавна шанують матерів, котрі народили, виростили та виховали п’ятеро та більше дітей. І серед численних визначних державних відзнак найпочеснішою нагородою вважається звання «Мати-героїня». Це не лише звання, а велика місія.

Багатодітні матері розбудовують наш край, нашу державу, адже виховують її майбутнє.

Напередодні Дня Святого Миколая 15 грудня поточного року Президент України підписав Указ № 568/2020, яким присвоївзвання «Мати-героїня» 900 українським жінкам.

З-поміж них є багатодітна мати з Ізяславського району, котрій присвоєно це звання за материнську самовідданість, народження п’ятьох дітей та зразкове їх виховання, забезпечення умов для їх всебічного, гармонійного розвитку, виховання достойних громадян нашої держави. Це жителька с.Радошівка Іськова Галина Петрівна, у котрої 5 дітей. Виховaння однієї дитини — це досить серйозна відповідальність і не простa спрaвa, a якщо говорити про п’ять і більше дітей, то це потребує у стільки ж рaзів більше турботи, терпіння та витримки. Це спрaвжній подвиг.

Варто зазначити, що щороку поповнюються лави жінок Ізяславщини, яким присвоєно вищу форму відзначення громадян за вагомий внесок у реалізацію державної політики з питань сім'ї, материнства і дитинства, самовіддане виховання та навчання дітей – почесне званням «Мати-героїня».

«Мати-героїня» — це не просто жінка, яка виховала п'ятьох і більше дітей. Це справжня берегиня домашнього вогнища, вірна своєму священному обов'язку, ніжна дружина, турботлива мама. Від самого народження ми оточені любов'ю і увагою наших мам, і саме їм ми зобов'язані своїм майбутнім!

За матеріалами управління соціального

захисту населення райдержадміністрації

198
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.