Стоматологія
Друк на футболках і чашках

На Ізяславщині розпочався Всеукраїнський місячник безпеки дорожнього руху

На Ізяславщині розпочався Всеукраїнський місячник безпеки дорожнього руху

На Ізяславщині розпочався Всеукраїнський місячник безпеки дорожнього руху

11 серпня т.в.о. начальника Ізяславського відділення поліції Славутського відділу ГУ НП в Хмельницькій області підполковник поліції Олександр Паламарчук за участі інспектора сетору моніторингу Славутського відділу ГУ НП України в Хмельницькій області, лейтенанта поліції Галини Дидюк­ провів зустріч з редактором газети «Зоря Надгориння» Сергієм Охремчуком та завідувачем сектором інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації Віктором Кучеруком.

Темою зустрічі стало проведення із 8 серпня поточного року на території Ізяславського району заходів Всеукраїнського місячника безпеки дорожнього руху, у рамках якого працівниками Ізяславського відділення поліції заплановано проведення спеціальних профілактичних заходів задля зменшення кількості аварійних ситуацій, травмування людей на автошляхах та крадіжок автотранспорту.

Також, в ході спілкування Олександр Миколайович проінформував про те, що з початку року на території району зареєстровано 66 дорожньо-транспортних пригод, в яких було травмовано 11 осіб. 2 учасникам дорожнього руху, які потрапили у ДТП, врятувати життя не вдалося. Крім того, зареєстровано 6 фактів незаконного заволодіння транспортними засобами, проте лише 1 вдалося розкрити.

«Зважаючи на це, Ізяславське відділення поліції активізує превентивні заходи, спрямовані на виявлення та попередження причин ДТП, а також протиправних дій з транспортними засобами. Серед конкретних кроків, які проводяться працівниками поліції, – профілактичні відпрацювання з метою виявлення керманичів у стані алкогольного сп'яніння, фактів перевищення швидкості, порушень правил маневрування. Посилено контроль за безпекою пасажирів громадського транспорту. Зокрема, інспектори здійснюватимуть перевірки стану автотранспорту для перевезення пасажирів, проведення медичного огляду водіїв та дотримання ними вимог Правил дорожнього руху», — розповів О.Паламарчук.

В свою чергу Галина Дідюк наголосил, що поліцейські Ізяславського відділу поліції в ході місячника проведуть додаткові обстеження вулично-дорожньої мережі, за результатами яких інформація буде направлена до відповідних служб задля усунення виявлених недоліків у стані дорожнього покриття, знаків, розмітки тощо.

Аби нагадати дітям Правила дорожнього руху, у перші дні вересня правоохоронцями планується провести уроки з правил безпечної поведінки на дорозі в школах району.

Керівником Ізяславського відділу поліції було також зазначено, що в районі і далі триває інформаційно-роз'яснювальна робота серед водіїв та пішоходів. Працівники Ізяславського відділу поліції нагадують пішоходам, що вони є повноправними учасниками дорожнього руху, й відповідно мають як права, так і обов'язок неухильно дотримуватися правил дорожнього руху, своїм прикладом навчати дітей та застерігати від необачних кроків інших пішоходів. У свою чергу, водіям потрібно дотримуватися правил проїзду пішохідних переходів, вибирати безпечну швидкість руху, виходячи з дорожньої обстановки, позначати свій транспортний засіб ближнім світлом фар, використовуючи його в умовах поганої видимості навіть вдень.

Поліція закликає громадян уважності та обережності на автодорогах, ввічливого ставлення до інших учасників дорожнього руху. Пам'ятайте, що тільки від нас з вами залежить безпека на дорогах, життя інших людей та ваше власне життя.

За матеріалами Ізяславського відділу поліції

Славутського відділення ГУ НП в Хмельницькій області

145
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.