Стоматологія
Друк на футболках і чашках

На Ізяславщині розпочалась робота пришкільних таборів із денним перебуванням

На Ізяславщині розпочалась робота пришкільних таборів із денним перебуванням

На Ізяславщині розпочалась робота пришкільних таборів із денним перебуванням

Важливою умовою високого рівня фізичного та психічного здоров'я людини, їїпрацездатності та активності є збереження та укріплення здоров'я підростаючого покоління. Одним із дієвих способів покращення стану здоров'я дітей та підлітків є їх оздоровлення та змістовний корисний відпочинок, зокрема у канікулярний період.

Відділом освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації проводиться відповідна робота щодо своєчасної підготовки та проведення оздоровчої кампанії у 2018 році. Основним завданням відділу у цьому напрямку є максимальне охоплення оздоровчими та відпочинковими послугами школярів та ознайомлення батьків з можливостями для оздоровлення дітей в районі, області та за її межами.

Згідно із Законом України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» мають право відпочивати та оздоровлюватись за державні кошти такі пільгові категорії дітей: діти-сироти; діти, позбавлені батьківського піклування; діти осіб, визнаних учасниками бойових дій; діти, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення АТО, або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення АТО, а також внаслідок захворювання, одержаного у період участі в АТО; діти, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадянського протесту або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час масових акцій громадянського протесту; діти, зареєстровані, як внутрішньо переміщені особи; діти-інваліди; діти, потерпілі від наслідків Чорнобильської катастрофи; діти з багатодітних і малозабезпечених сімей; діти, які перебувають на диспансерному обліку; талановиті та обдаровані діти.

У ході оздоровчої кампанії 2018року на Ізяславщині діятиме дитячийоздоровчий табір «Світанок» (с.Білогородка), туристсько-краєзнавчий наметовий табір «Січ» (с. Велика Радогощ), чотири табори відпочинку із денним перебуванням на базі: Ізяславського НВК «ЗОШІ-ІІІ ступенів № 2, ліцей» ім. О. Кушнірука –спортивного профілю,Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5 ім. О. Онищука, гімназія» — англійський мовний табір із залученням волонтера із Великобританії Джосефа Вільямса, Ізяславської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 – культурно-масового спрямування, Поліської ЗОШ І-ІІ ст. – спортивно-туристського спрямування.

З метою належної організації оздоровлення учнівської молоді району відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації вже проведено роботу з підготовки та проведення оздоровчої кампанії 2018 року в кількох напрямках.

По-перше – це оновлення банку даних дітей пільгових категорій. Сектором молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту Ізяславської райдержадміністрації сформовано базу даних дітей пільгових категорій з усіх навчальних закладів району відповідно до запитів відповідних служб райдержадміністрації. Станом на сьогоднішній день у банку даних зареєстровано 908 дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, з особливими потребами – 75; 32 дитини із сімей, що постраждали від Чорнобильської катастрофи; 30дітей, позбавлених батьківського піклування, і дітей-сиріт; 719 дітей — перебувають на диспансерному обліку; 2 — безпритульні та бездоглядні дитини; 346 — талановитих та обдарованих дітей; 773 — дитини працівників агропромислового комплексу та соціальної сфери села; 35 — дітей внутрішньо переміщених осіб; 224 — дітей учасників АТО та 1 дитина загиблого у районі проведення АТО. У загальному в банку даних нараховується 3145 дітей пільговиків.

По-друге, зібрано і узагальнено прогнозні показники щодо чисельностідітей пільгових категорій шкільного віку, яких заплановано охопити оздоровчими та відпочинковими послугами у 2018 році. Серед запланованої кількості дітей відпочиватиме 2700 дітей пільгових категорій.

По- третє, з лютого ведеться презентаційна робота табору «Світанок». Це наш районний оздоровчий заклад, роботу і престиж якого слід максимально підтримати і посприяти у покращенні роботи табору, врахувавши помилки минулого року.

І нарешті, оскільки левова частка дітей міських навчальних закладів (понад 90%) під час літнього оздоровлення та відпочинку перебувають у відпочинкових закладах із денним перебуванням (пришкільних таборах), основним завданням відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації є створення належних умов перебування, харчування, медичного обслуговування та їх виховання, дотримання санітарно-гігієнічних норм відповідно до державних соціальних стандартів відпочинку.

Особливу увагу буде звернуто на організацію та забезпечення змістовного дозвілля, проведення культурно-масових та культурно-спортивних заходів, безпечне перебування дітей у закладах відпочинку та організацію безпечного перевезення дітей під час екскурсій.

При проведенні цьогорічної оздоровчої кампанії будуть використані всі можливості для змістовного, якісного оздоровлення та відпочинку школярів району.

Беззаперечно, літні канікули – найцікавіша пора для дітей, час захоплюючих пригод і поїздок, нових знайомств та зустрічей. Наскільки цей відпочинок стане для них активним, пізнавальним, пам'ятним, багато у чому залежить від дорослих – організаторів програм відпочинку, які чимало зусиль прикладають, щоб діти були щасливими. Отже, старт літу даний. Попереду у дітей ще багато дивовижних подорожей, веселих стартів, занять за інтересами, ігор. Двері таборів відкриті для вихованців.

За матеріалами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

84
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.