Стоматологія
Друк на футболках і чашках

На Ізяславщині розгортається акція «За чисте довкілля»

На Ізяславщині розгортається акція «За чисте довкілля»

На Ізяславщині розгортається акція «За чисте довкілля»

До приведення територій у належний санітарний стан сьогодні, 4 квітня, вмісті Ізяслав, у рамках оголошеної акції «За чисте довкілля» долучилися колективи районної державної адміністрації, районної ради, управління фінансів райдержадміністрації, Ізяславського районного будинку культури, сектору культури райдержадміністрації, районного історико-краєзнавчого музею, Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст… ім… О.Онищука №5, гімназія», Ізяславського районного центру «Первинна медико-санітарна допомога» та інші.

Роботи проводилися на площі Героїв Майдану, території біля районного будинку культури, території «Співочого поля», на закріплених та прилеглих територіях.

Допомогу у роботі надали комунальні підприємства.

Із наближенням Великодніх святактивно ведуться роботи із благоустрою територій навколо храмів, на території кладовищ.

Чимало органів місцевого самоврядування району залучають до прибирання території своїх населених пунктів людей за рахунок громадських робіт.

Громадські роботи – це загальнодоступний вид тимчасової трудової діяльності, що не потребує, як правило, спеціальної професійної підготовки.

Організація оплачуваних громадських робіт є ефективним засобом реалізації політики зайнятості населення, який підвищує мотивацію до праці, поліпшує матеріальне становище безробітних.

Вони організовуються для: осіб, які не мають роботи.

Цього року до проведення громадських робіт Ізяславським районним центром зайнятості на прохання органів місцевого самоврядування вже направлено 24 особи (місто Ізяслав – 10, села Клубівка – 4, Плужне – 6, Білеве – 4). Днями громадські роботи розпочнуться і в Мислятинській сільській раді.

За матеріалами сектору житлово-комунального

господарства райдержадміністрації

71
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.