Стоматологія
Друк на футболках і чашках

На Ізяславщині привітали учасників АТО і ООС із прийдешнім святом Світлого Христового Воскресіння

На Ізяславщині привітали учасників АТО і ООС із прийдешнім святом Світлого Христового Воскресіння

За ініціативи районної громадської організації учасників АТО (керівник Володимир Павлюк) 25 квітня біля Ізяславського районного будинку культури привітали учасників антитерористичної операції, які проживають на території району, та членів їх родин із прийдешнім святом Великодня. Щирі словавітань з нагоди прийдешнього свято Світлого Христового Воскресіння прозвучали від голови районної громадської організації учасників АТО Володимира Павлюка, першого заступника голови районної державної адміністрації Павла Ковальчука. Вони висловили щирі слова подяки за збережений мир та незалежність України, побажалиучасникам АТО і ООС та їх родинамвсіляких життєвих гараздів. Із пастирським словом до присутніх на зібранні звернувся благочинний храмів Ізяславського округу Православної Церкви України митрофорний протоієрей о.Володимир Ковальчук.

Від імені громадської організації за сприяння ПрАТ «Ізяславський хлібозавод» кожному присутньому на зібранні учаснику АТО та рідних загиблих в ході АТО і ООС уродженців Ізяславщини було вручено великодню паску.

Далі всі присутні спільно із групою учнів Ізяславського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №2, ліцей» ім.О.Кушнірука та колективом НПП «Мале Полісся» взяли участь у посадці дерев біля приміщення Ізяславського районного будинку культури та біля Алеї ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ.


Сектор інформаційної діяльності та комунікацій

з громадськістю апарату райдержадміністрації

75
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Друк флаєрів, візиток. Банери, наклейки. Бланки. Печатки та штампи. Тел.: 096 783 27 71.